Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak annyira oda az olyan férfiakért, akiknek BMW-jük van?

Figyelt kérdés
Több viccben olvastam olyat, hogy a nők szerint semmire sem jók az olyan férfiak, akiknek nincs a garázsukban BMW, mert ők biztosan nagyon szegények, emiatt szóba se jöhet, hogy olyanokkal párkapcsolatba kerüljenek.
2020. febr. 4. 21:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

En utalom a BMW-t mert alapvetoen egy bizonyos reteg vezeti de a szeretomnek pont ilyenje van, ket eves, raadasul ilyen turbo experience mittomen en mi. A lenyeg h iszonyat hangja van, ket utcaval lejjebb is lehet hallani es eloszor be sem akartam ulni mondvan ez egy “zaj doboz”, de olyan szinten erzem a kocsit mintha repuloben ulnek. Ja es of korsz ugy vezet mint a tobbi baromagyu bmw-es, en meg szofisztikalt BMW tulajt az eletben nem lattam.


Szoval a dolog paradoxonja, hogy annak ellenere h sztem BMW-vel utazni halal ciki-ez az “experience “verzio egy totalis eleterzes. En egyebkent Range Rover-t vezetek kb olyan lassan mint valami eti csiga.


Az auto markaja Sztem nem lenyeg siman elutazom egy Suzukiban is A-bol B-be, kicsit fapados de semmi baj vele, nem ertem miert huzzak le ennyien. Jaaaa kerdezo, es en egy 30 eves Trabival kezdtem (a nagypapame volt) de ket ev utan sajnos meghalt a kocsi (is).


Sztem azok a nok akik BMW -rol a gazdagsagra asszocialnak azok valahol allatira mas elkepzelesuk van a gazdagsagrol mint ami. Szamomra a gazdag pasi ugy indit hogy Bugatti-val jar.

2020. febr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem érdekelnek az autók, megfelel a Suzuki is. Hát, én már csak ilyen kisigényű vagyok.
2020. febr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
Akik mindenhol előznek ott is ahol nem lehet, és nem ismerik az indexet, és akármilyen gagyi bme-je is van ő a kemény csávó az utakon és azt hiszi profi sofőr miközben egy retardált?
2020. febr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem BMW-vel sem lenne nagyobb sikeres a nőknél. ;)
2020. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
63%
Lehet venni 500 ezer forintért is régi öreg BMW-t. Ha csak a márka számít, akkor miért nem veszel te is egyet? Puncimágnes lennél. Vagy várjunk csak...
2020. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
85%
A páromnak egy kopott narancssárga renault twingoja volt, mikor összejöttünk.
2020. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 peca1000 ***** válasza:
61%

Egy Ferrarira lecsúszik a bugyijuk, de egy Lamborgini tulaját akkor is lesz....opják, ha nem akarja :)


BMW egy túlárazott német sza...r, akkor inkább Audi, vagy Merci, ha csak erre futja :)

2020. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
86%
if only common sense was common
2020. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
90%
Le vagy maradva, már a Tesla a menő.
2020. febr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
34%
Bmw tipikusan cigi vagy ostoba mumajerek autoja, nagyon le vagy maradva... legalabbis ez az eloitelet. A mercedes a meno...
2020. febr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!