Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak annyira oda az olyan férfiakért, akiknek BMW-jük van?

Figyelt kérdés
Több viccben olvastam olyat, hogy a nők szerint semmire sem jók az olyan férfiak, akiknek nincs a garázsukban BMW, mert ők biztosan nagyon szegények, emiatt szóba se jöhet, hogy olyanokkal párkapcsolatba kerüljenek.
2020. febr. 4. 21:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen barátnőm párjának, férjének sincs BMW-je. Az enyémnek sincs. Ha neked a műhajas, műkörmös, műcsöcsös, felfújt szájú lányok az eseteid, akkor azért, mert ezeket a dolgokat a BMW-s pasijuk meg tudja fizetni. Ahol korábban éltem, ott a BMW cigány autó volt, szóval inkább cikinek számított.
2020. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Viccekben olvastad? Komolyan? A következő kérdésed pedig az lesz,hogy a szőke nők miért olyan buták?
2020. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Amikor trabantom volt akkor is volt barátnőm. Nem az autón múlik.
2020. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem az Audi jobb kategoria.


A bmw nem pènt sejtet, hanem inkább amolyan vagány menö alfahimet. Külföldön a csórók autoja amugy, egy hasznalt bmw-t mèg a postas is tud venni.

2020. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
16%
Mert a BMW még az a kategória amelyikkel lehet villogni de nem kell gazdagnak lenni, hogy vegyél egyet. Arról meg ne is beszéljünk, hogy sok nőnek nem számít, hogy hány éves, milyen modell...csak BMW legyen.
2020. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
én nem szeretem az autós pasikat mert rosszul vagyok a kocsiban és tudom h pl egy bmw-s az életbe nem tudnék rávenni arra hogy vonattal menjünk valahova :D de pl balatonig 5x felkavarodna a gyomrom kocsiban
2020. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
59%
#6-os,ez nem történik meg ha te vezetsz.
2020. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

A nők...nem minden nő.

Én pl nem szeretem a BMW-t!

2020. febr. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
Nekem csak az egyterű bmw-k tetszenek. Audi kizárt, az egy szar. Minden más autó oké, ha újszerű, és korszerű. És igen, fontos hogy legyen autója, mert nekem is van.
2020. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
32%

BMW?


Mi ez, 2000, faludiszkó?


Maserati, Jaguar,...


Budán, felénk most ezek mennek.

2020. febr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!