Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy a férfiak ezerszer jobban megőrülnek a világos vonású nőkért (szőke haj, kék/zöld szem, világos bőr), mint fordítva a nők az ilyen férfiakért?

Figyelt kérdés
Jó, egy izmos és jóképű, szőke, kék szemű férfi is könnyen talál nőt, de most ha veszünk két egyformán (nem) izmos, jóképű, stb. férfit, akkor a legtöbb nőnek sokkal inkább a sötét hajú, sötét szemű férfiak jönnek be. Miért?
2019. márc. 12. 10:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Tesztoszteron miatt, magasabbat sejtet (attól még nem feltétlen van is úgy) a sötét tónus, ettől függetlenül most sötétebb bőr (haj) tónusú csaj jön be nekem.
2019. márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem csak ritka a szőke, kékszemű pasi, emiatt kicsit nagyképűbbek az átlagnál. Nőben is ritka, de ott áthidalható ez a gond a hajfestéssel.

A nőknél a királylány a szép, nőies, nem a parasztasszony típus. A férfiak közül meg nem az elkényeztetett királyfi a vonzó, hanem a talpraesett, erős, bátor, favágó-tűzoltó tarzan. :D

2019. márc. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Gyertek ki hollandiába, finom vonásokkal rendelkező, szőke, angyalarcú kis férfiacskák vannak itt. Gyönyörűek és magasak is.
2019. márc. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert a fehér bőr,kék szem,szőke haj gyermekekre jellemző,ártatlansàgra asszociàl,ami nők esetében előnyös inkàbb
2019. márc. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Én szőke férfit vâlasztanâm.🙌Ùgyhogy nem tudom.
2019. márc. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Egyik nagymamám szőke hajú, kék szemű volt és én tőle szőke hajú és zöldesbarna szemű lettem, (férfi vagyok) amúgy mindenki más, tesóm, szüleim, többi nagyszülő barna szemű és barna hajú. Viszont inkább a hátrányait érzem, ha pl látom hogy az izmosságra, magasságra vagy arc jóképűségére kb velem egy szinten lévő, de sötétebb hajú/szemű/bőrű jó barátaimat arányaiban valamivel több csaj szokta megnézni, mint engem.


De azt is olvastam, hogy érdemes lenne elmennem Dél- vagy Közép-Amerikába, mert ott a latina csajok nagyon szeretik a szőke férfiakat. Itt Európa középső és északabbi részein meg inkább az itt egzotikusabb sötétebb a nyerőbb.

2019. márc. 12. 11:57
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem hiszem, hogy ez feltétlenül így lenne. A legtöbb nő pont, hogy barna bőrre hajt a szolival és a napozással. Van szőke, kék szemű férfi ismerősöm és minden 2. csaj odavan érte.
2019. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Hmm..

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, David Beckham, Justin Timberlake, Justin Bieber

Most így hirtelen ennyi "világos" férfi jutott eszembe, akikért a fél világ odavan.

2019. márc. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%
Akkor a mesékben miért a szőke hajú herceg szerepel?
2019. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
A közhiedelem szerint a négereknek nagyobb a kukacuk, ezért próbálnak minél sötétebbet választani.
2019. márc. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!