Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt kezd el idegesiteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt kezd el idegesiteni minden pàrom pàr honap utàn? Min valtoztassak?

Figyelt kérdés

A mostani pàrommal 5 hònapja vagyunk egyutt es csomoszor idegesit... de kozben ha nem vagyunk egyutt, akkor meg hianyzik :D hulyeseg mi? Sok idot toltunk egyutt es mielott o lett 4.5 evig szingli voltam, azelott volt egy 1 eves kapcsolatom, ami elott 4 evig voltam szingli.1 èves kapcsolatnal ugyanugy elkezdett zavarni a masik par honap utan. Bar annal a sracnal mrg jobban. De kb ugyanay a helyzet.

Elegge magamnak valo vagyok, ugy erzem hogy mikor kapcsolatban vagyok nincs nyugtom.

Nagyon szeretem a baratom, olyan srac akire mindig is vagytam. Tetszik kivul is es belul is De valahogy csomoszor idegesit... nem akarom elrontani a kapcsolatot ezzel a baromsaggal.

Amugy sem kene mert mar 32 eves vagyok es nala jobbat (szamomra jobbay) tuti me talalnek soha... nem is akarok...nem hiaba voltam elotte majdnem 5 evig egyedul...senki nem mozgatott meg.


Annyorira egy gyoker nem normalis hulyw vagyok. Es utalom hogy ilyen vagok. Nem akarok ilyen lenni :(


2020. febr. 3. 20:56
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Kedves utolso. Te elolvastad amit irtam? :D mostanj parom elott majdnem 5 EVIG EGEYEDUL VOLTAM. Az azelotti elott meg 4 EVIG EGYEdUL VOLTAM. Te mirol beszelsz? :D

Pont hogy nem ugralok egyik kapcsolatbol a masikba,pont hogy nagyon megfontoltan lepek bele egy kapcsolatba es nehezen, hetekig honapkig ismerkedek valakivel mielott azt mondom ez a dolog erdemes lehet egy kapcsolatra. Milyen kapkodasrol beszelsz?

Szerintem olvasd mar el meg ugy 4x amit irtam mert teljesen masrol beszelsz :D

2020. febr. 3. 23:44
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem ismerek meg 1 olyan embert, aki a 20as eveinek 85%-át önszántaból egyedül töltötte, csak mert nem éri be a közepesen jóval.... en a 20 éveim alatt netto 1.5 evet voltam kapcsolatban, egy sracval fel evig, masikkal egyet. Egyikkel sem ereztem hogy o lenne az igazi, egyiknel se eltem bele magam semmibe.

Ha valaki akkor en azt minden vagyok csak hiszekeny nem :D

Bar ha 10 ev alatt 2 kapcsolat kapkodasnak szamit..akkor legyen...:D el tudom fogadni hogy valakinek meg ez is annak szamit.

2020. febr. 3. 23:58
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Élj mingliként.
2020. febr. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
29%
Üdv a klubban.:) Ugyanilyen vagyok, minden barátom előbb-utóbb idegesíteni kezdett. Én is többet vagyok egyedül, mint kapcsolatban. Nem tudom, mi a gond velem....
2020. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, de engem még a macskák is idegesítenek... tehát minden, ami él, és mozog... még saját magam is...
2020. dec. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Majd úgy jársz, mint én! Már össze sem akarok jönni senkivel - pedig nem egy lehetőségem volna - , mert a másik eleve idegesít már ismerkedéskor is. F50.
2020. dec. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15-ös vagyok, én ráadásul még csak 25 éves vagyok...
2020. dec. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!