Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt kezd el idegesiteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt kezd el idegesiteni minden pàrom pàr honap utàn? Min valtoztassak?

Figyelt kérdés

A mostani pàrommal 5 hònapja vagyunk egyutt es csomoszor idegesit... de kozben ha nem vagyunk egyutt, akkor meg hianyzik :D hulyeseg mi? Sok idot toltunk egyutt es mielott o lett 4.5 evig szingli voltam, azelott volt egy 1 eves kapcsolatom, ami elott 4 evig voltam szingli.1 èves kapcsolatnal ugyanugy elkezdett zavarni a masik par honap utan. Bar annal a sracnal mrg jobban. De kb ugyanay a helyzet.

Elegge magamnak valo vagyok, ugy erzem hogy mikor kapcsolatban vagyok nincs nyugtom.

Nagyon szeretem a baratom, olyan srac akire mindig is vagytam. Tetszik kivul is es belul is De valahogy csomoszor idegesit... nem akarom elrontani a kapcsolatot ezzel a baromsaggal.

Amugy sem kene mert mar 32 eves vagyok es nala jobbat (szamomra jobbay) tuti me talalnek soha... nem is akarok...nem hiaba voltam elotte majdnem 5 evig egyedul...senki nem mozgatott meg.


Annyorira egy gyoker nem normalis hulyw vagyok. Es utalom hogy ilyen vagok. Nem akarok ilyen lenni :(


2020. febr. 3. 20:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél macskát, az majd nem idegesít.
2020. febr. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Röviden: senkit nem tudok elviselni magam.mellett hosszùtavon. Meg azt sem akinèl ùgy èrzem hogy mindig is rà vàgytam :( mièrt?
2020. febr. 3. 20:58
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem való neked kapcsolat ennyi. Nem mindenkinek való igazából. Te jobban szeretsz egyedül lenni. Ezt bizonyítja, hogy több évig is inkább egyedül voltál.
2020. febr. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, ezért inkább az egyedüllétet választottam.
2020. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Dehat beleszerettem. Szerelmes vagyok. Most akkor inkabb szakitsak mert nem valo nekem kapcsolat, hiaba vagyok szerelmes?
2020. febr. 3. 21:42
 6/17 anonim ***** válasza:
54%

Talán veled lehet probléma.


Kapkodsz sietsz, rosszul döntesz

2020. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mi az hogy talán? A kerdesben vehig az volt hogy velem van a problema :D fel sem merult hogy masokkal lenne
2020. febr. 3. 22:06
 8/17 A kérdező kommentje:
Marmint mivel kapcsolatban kapkodok sietem rosszul dontok?
2020. febr. 3. 22:06
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kicsit gondold végig, hogy mik azok amik idegesítenek benne? Ezek ugyanazok, aik az exekben is idegesítettek? Nem lehet, hogy benned van valami, amit kivetítesz rá és emiatt idegesít?
2020. febr. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Ugrálsz egyik kapcsolatból a másikba, először minden csilivili, aztán hamar mégsem.


Magyarul ráérsz, ne kapkodj ismerd meg alaposan rendesen az illetőt, ismerd ki, hagyj időt rá, és ne egyből azt képzeld el, hogy ő lesz életed értelme...

Ne éld bele magad egyből.

Ne görcsölj rá.


És nem biztos, hogy rögtön az első férfival már randizni kell aki azt mondja gyönyörű vagy.

És valószínű hiszékeny is vagy.


Lassan!

2020. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!