Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Túlszeretem" a nőket, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Túlszeretem" a nőket, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Nem arcoskodásból írom, de kb minden nő jobbra húz Tinderen (matchelünk). Beszélgetés, randi, csók...eddig szokásos a forgatókönyv. Itt jön a hiba. Mindig utólag mondják meg a nők, (általában sosem személyesen, hanem írásban): túl sok vagyok nekik. Hiába próbálom tudatosan visszafogni magam, nem megy egyszerűen. Volt aki azt mondta utólag: ne legyek már ilyen figyelmes. Jó, akkor próbálok "rosszfiú" lenni, de nem nagyon megy. Másik: ne lájkoljak már az instáján mindent. Jó odafigyelek akkor erre is. De a 15. lánynál lesz egy 15. probléma, amit nem tudok kivédeni.


Volt egy volt kolléganő, aki halálosan belém szeretett pár éve. Akkoriban ellenálltam, mert kapcsolatban voltam. Azóta a nő hevessége alábbhagyott. Most szingli vagyok, felkerestem. Hetek óta újra chatelünk. Találkoztunk és megcsókoltam. Pár órával később jött az üzenet, hogy neki is sok vagyok és gyors. Peddig ennél biztosabb recept, hogy rányomulni egy olyan nőre aki ilyen mértékben belém volt szeretve és ezt is elcseszni, ....hát az már művészet! :D És szánalmas részemről...


2019. okt. 14. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomulj?
2019. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
27%
Ha van rajta sapka, azé', ha nincs rajta sapka, azé'. Nyugodj meg, nálam is előfordult, hogy nem kaptam le az első randin és kb. töketlen nyuszinak lettem elkönyvelve. Nem is lett folytatása. Szóval ne aggódj, ezeknek tök mindegy, mit csinálsz, semmi se lesz soha jó.
2019. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokat nem árultál el. "Beszélgetés" takarhat akármit, ha mondjuk te egész hetes kiruccanást dobsz fel programként az első randin, attól szerintem bárki rükvercbe kapcsol. Lehet annyit dicséred őket, hogy kellemetlenül érzik magukat, vagy mindenre azt mondod, hogy az hű, de érdekes, meg te is pont úgy vagy vele, amitől meg olyan érzésük van, hogy te nem mersz nem egyet érteni velük, és hamisan cseng a lelkesedésed. Ennek semmi köze a rosszfiúsághoz meg a jófiúsághoz.


De mivel kb. semmi konkrét dolgot nem mondtál az udvarlásodról, így mire adjunk tanácsot?

2019. okt. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3-as: igen, így van ahogy mondod. Túldícsérem őket, túl szokszor egyetértek velük. Valószínű tényleg itt rontom el. És nem tudom mit tehetnék ellene, próbálok tudatosan közönyös lenni, de nem megy, az nem én vagyok. Ezért is cseszem el minden randimat.
2019. okt. 14. 19:19
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan észreveszik rajtad, hogy a gondolkodásod 100%-ig farokvezérelt módban van.
2019. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5-ös: van benne valami. Most elgondolkodtattál!
2019. okt. 14. 19:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne fogd vissza magad. Add önmagad és akkor majd megtalálod azt a nőt aki pont olyat akar mint te.
2019. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit lehetne részletesebb a leírásod. Hany eves vagy? Mit jelent az, h nagyon figyelmes vagy, vagy az, hogy agyondicsered oket?

A volt kolleganovel a csok utan hogyan viselkedtel?


Sajat pelda: nalam egy tinderes pasi allandoan irt, de allandoan, ami meg az elejen ok volt, de aztan minden egyes este hivogatott... nagyon idegesito volt, h ramirt, h raerek-e beszelni, es utana mar hivott is, meg sem varta a valaszom. Kicsit fojtogatonak ereztem.

2019. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8-as: 32 éves férfi vagyok, 1 éve váltam, azóta nem találom a boldogságot. Szeretek a nőknek bókolni, elmondani, hogy csodálatos vagy, meg gyönyörűséges, de nem igazán tudnak mit kezdeni a helyzettel. Én meg utólag mindig megbánom. És mindig megfogadom, hogy ezekután hideg leszek és kimért. Kb 10 percig megy, utána belefeledkezek és folytatom a túl közvetlen figurát.


A volt kolléganőt a csók után átöleltem és simogattam hosszú perceken keresztül. Látszólag tetszett neki és viszonozta. A csókot nem akarta.


Köszi, hogy megírtad a Tinderes sztoridat, valószínű nálam is ez lehet a helyzet, túlságosan elérhető vagyok a nők számára, semmi kihívás, semmi rejtelmesség.

2019. okt. 14. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:

A Tinderes sztoris vagyok.

Masik sajat pelda :):

En is randiztam ezen a nyaron egy olyan pasival, aki mar az elso meg a masodik randin folyamatosan tolta, hogy ‘Úristen, de gyonyoru vagy’, meg ‘egy csoda’, ‘teged nekem teremtett az isten’, stb., stb. Én azért nem tudtam komolyan venni, mert úgy éreztem, hogy minden nőnek ezt a szöveget adhatja elő...

Mondtam is neki, hogy nem tudok mit kezdeni vele, es nem azert, mert nem tartom magam szepnek, hanem mert túl soknak tartom ennyi idő után. Illetve azt is, hogy valaki mar ossze-vissza becez a randizos szakaszban is... remélem nem te voltal az. 😂

A férfiak szeretnek vadászni, a nők is kicsit szeretik meghódítani a férfit.

2019. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!