Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » "Túlszeretem" a nőket, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Túlszeretem" a nőket, hogyan változtassak?

Figyelt kérdés

Nem arcoskodásból írom, de kb minden nő jobbra húz Tinderen (matchelünk). Beszélgetés, randi, csók...eddig szokásos a forgatókönyv. Itt jön a hiba. Mindig utólag mondják meg a nők, (általában sosem személyesen, hanem írásban): túl sok vagyok nekik. Hiába próbálom tudatosan visszafogni magam, nem megy egyszerűen. Volt aki azt mondta utólag: ne legyek már ilyen figyelmes. Jó, akkor próbálok "rosszfiú" lenni, de nem nagyon megy. Másik: ne lájkoljak már az instáján mindent. Jó odafigyelek akkor erre is. De a 15. lánynál lesz egy 15. probléma, amit nem tudok kivédeni.


Volt egy volt kolléganő, aki halálosan belém szeretett pár éve. Akkoriban ellenálltam, mert kapcsolatban voltam. Azóta a nő hevessége alábbhagyott. Most szingli vagyok, felkerestem. Hetek óta újra chatelünk. Találkoztunk és megcsókoltam. Pár órával később jött az üzenet, hogy neki is sok vagyok és gyors. Peddig ennél biztosabb recept, hogy rányomulni egy olyan nőre aki ilyen mértékben belém volt szeretve és ezt is elcseszni, ....hát az már művészet! :D És szánalmas részemről...


2019. okt. 14. 18:32
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az írásstílusodból következtetve valószínű nem én voltam, de vicces lett volna :)

Igen, ez a sztorid is megerősít abban, hogy abba kéne hagynom a nők iránti túllelkesedést. Csak nem tudom hogy kéne, mert tudatosan nem tudok odafigyelni minden lépésemre és szavamra és úgyis elfeledkezem magamról.

2019. okt. 14. 22:00
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én pont ellenkezőleg gondolom, mint a többiek. Nem magadon kell változtatnod, hogy megfelelj a nők többségének. Hanem olyat kell keresni, aki örül annak, hogy Te olyan vagy, amilyen.


Lehet, hogy én gondolom rosszul?


36N

2019. okt. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#12-es: nem tudom mi a jó megoldás. Statisztikailag ennyi nő nem tévedhet tök egyformán, inkább bennem van a hiba.
2019. okt. 15. 07:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!