Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvan mindenem, de nincs akivel megosszam, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Olyan anyagi biztonságban élek,amiről mások csak álmodhatnak. Annyi mindent csinálhatnék, de nem csinálok semmit, mert nincs kivel. A barátaim szétszóródtak, a családom leszar, bartánőm nincs.

Persze sokan mondják,h élvezd egyedül az életet, meg hogy így is boldog lehetsz...Egy darabig én is ezt hittem és évekig nem is vágytam társra,hanem élveztem az életet,de utólag rájöttem,h ez nem volt élvezet és élet sem. Kiégtem, olyan ürességet érzek, mint még soha. Már nincs kedvem semmihez. Annyi mindent csináltam már egyedül, hogy ráuntam az egyedüllétre. Hiába a sok pénz,a sok élmény, a sok lehetőség, ha nincs akivel megosszad, akkor szart se ér az egész.

Az energiám teljesen elfogyott, olyan enervált lettem,h a munkát,vásárlást nehezemre esik elvégezni. Ördögi körben vagyok, mert nincs energiám ismerkedni, de közben meg pont hogy társaságra lenne szükségem. Ha valaki jobban közeledik hozzám,ellököm magamtól, pedig mindennél jobban vágyom egy társra, mégis aki velem akar lenni, az valahogy sosem kell nekem.


2019. nov. 27. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy nem elég az, hogy jó az életed, azért egy idő után kell egy társ is.


Hát én a helyedben elkezdenék írásban ismerkedni első körben több lánnyal, aztán találkoznék azokkal, akikkel mondjuk felfedeztél némi közös érdeklődést. Így lesz is programod és nem egyedül mész ide-oda.


Egy próbát megér, szerintem tök jó néha több embert megismerni még úgyis, ha nem lesz rögtön meg az, aki Neked kell. :)


Remélem sikerrel jársz!


23/L

2019. nov. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már neten, de általában, aki benne volt a találkozóban az egyből túlságosan sokat akart már rögtön az elején, amikor bennem még semmi érzelem nem alakult ki irányába,ez pedig nálam bőven elég,hogy végleg kiábránduljak az illetőből.
2019. nov. 27. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Te vagy az hentes Lülü? Esetleg O1G? Tóni? Talán 1 nő? A magányos Borkai? Megadjam a bankszámlaszámom?
2019. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kezd összeszedni a barátaidat. Ne társat keress, abból sohasem lesz jó. Társaságot keress, előbb-utóbb úgyis feltűnik majd valaki.
2019. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Velem mégoszthatod, de kizárólag a pénz részét. Arra legalább nem lesz gondd
2019. nov. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előbb magadat kapd össze, ha ki vagy égve. Barátok? Hobbi?
2019. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút megértem amit írsz, ugyanígy érzek én is. Rengetegen vannak körülöttem, de senkivel sem tudok normálisan beszélni, mert senkit nem engedek közel magamhoz.
2019. nov. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!