Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hol szoktatok ismerkedni ha épp nincs senkitek? 24 L

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 01:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Akár itt is.
2020. febr. 2. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%

#1


Minden ismerkedni vágyó lány első számú szabálya, hogy interneten nem ismerkedik.

2020. febr. 2. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Online. Tinderen, online játékokban stb.

Sajnálom az időt arra, hogy kifejezetten eljárkáljak ismerkedni. Persze ha más miatt megyek, azért nyitva tartom a szemem.

2020. febr. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%

#2 pedig én innen jöttem össze a jelenlegi párommal, akivel már a második évünket tapossuk... jól melléfogtam, mi?

Tudni kell ismerkedni és akkor lényegében bárhol lehet. Személyesen nyilván jobb, de itt se lehetetlen.

2020. febr. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. Igy van pont azt akartam mondani,hogy nem internetees ismerkedés az ami érdekelne!
2020. febr. 2. 02:30
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
A nők sosem ismerkednek, csak várják, hogy csoda történjen
2020. febr. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Nincs más dolgod mint várni hogy megtaláljon téged a lovagod, addig meg lepöckölgeted azokat akik nem tetszenek.
2020. febr. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Interneten és személyesen is ugyanannyi az esélye, hogy találj normális férfit.

Nekem le van töltve a tinder, ki lehet fogni értelmes embereket is, akik nem csak a szexre hajtanak, de tényleg kell hozzá szerencse. Ezen kívül chatelős alkalmazásokat szoktam használni, fórmukokat, ott viszont nem direktben az ismerkedés a cél, nem is arra való eredetileg, csak beszélgetni vagyok fent. Az is egy lehetőség, már ha annyira szimpatikus lesz valaki.

Ha mindenképp hagynád az internetet, akkor egyetem, munkahely, tanfolyamok, sport, bármilyen program, könyvtár, kiállítások, koncertek kapcsán meg lehet ismerni bárkit, mindenben ott van a potenciál, csak nem szabad görcsösen keresni. Járj olyan helyekre, amiket szeretsz, bővítsd a hobbikat, majd csak megismersz valakit általa. 21L

2020. febr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem szoktam ismerkedni, de mondhatni várni szoktam a csodát is :D

Egyébként szoktam programokat szervezni. Legyen az csak egy kutyasétáltatás, beülni valahova, elmenni koncertre, workshopra menni. Aztán lesz ami lesz. Az elmúlt 4 hónapban volt vagy 5 férfi akivel összeismerkedtem, de nem lett egyikből se semmi.

2020. febr. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%
#5 akkor a lehetőségeid 60%-a máris kihullott.
2020. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!