Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol szoktatok ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol szoktatok ismerkedni, ha nincs senkitek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 23:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs senkink, akkor sehol!:)
2016. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%

Neten. Élőben csak akkor, ha valaki kezdeményez, én passzív vagyok. :D


N

2016. dec. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sehol, bár jó lenne végre egy értelmes nővel megismerkedni, akivel lehet értelmesen is beszélgetni. :) 29F
2016. dec. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 kaninchen1971 válasza:
Szórakozóhelyen vagy internetes társkeresőn
2016. dec. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
100%
Nemrég megpróbálkoztam az interneten chat-es ismerkedéssel de mostanra feladtam mert 10-15 pasasból jó ha 1-2-vel értelmesen lehetett beszélgetni és nem egyből olyan dolgokat kérdezgetett amit normál esetben (mondjuk személyesen) nem kérdezel meg egy idegentől.
2016. dec. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Eddig sehol, mert nem érdekelt az egész párkapcsolatosdi. Majd ha úgy érzem hogy itt az ideje akkor nyitva tartom a szemem a környezetemben.
2016. dec. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kaninchen1971 válasza:
Szerintem az égből nem hull le egy normális társ ,ezért még,ha nehéz is ,tovább kell keresni.
2017. jan. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én megláttam egy szimpatikus lányt kávét szürcsölni fél éve egy kávézóba. Odamentem beszélgetni, alakultak is a dolgok, de kijöttek elég hamar a nézetbeli/mindennapi különbségek és elváltak útjaink.

De ha már a kávézóban is "minden héten bulizok" lányba botlok, akkor hol vannak a nyugisabbak?!

2017. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8-as, mik voltak a különbségek?
2017. jan. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak más világban éltünk. Első beszélgetéskor kicsit éreztem már, hogy pörgősebb a leányzó. Mikor később fixáltuk hogy mit csináljunk javasoltam hogy menjünk el a Gellért hegyhez, mert még nem voltam (nem vagytok tősgyökeres Budapesti), lehet sétálni beszélgetni, erre a javaslat inkább az volt, hogy menjünk el egy délutáni mozira, utána egy bowlingra és pont este is lesz, hogy elmehessünk a barátnőivel egy szórakozóhelyre meg diszkófélébe. Nagyon sok baj nincs ezekkel, csak ez a tipikus Budapesti stílus, hogy pörgés, pörgés, pörgés. Ezek nem rossz dolgok egyébként, nem arról van szó, csak ismeretlenként hülyeség, nem arról kellene szólnia még annak. Aztán a facebook oldalán láttam, hogy kb ez neki heti rendszerességű kikapcsolódás, ennyi fölösleges pénzem azért nincs, még ha csak magamnak is fizetném.
2017. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!