Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan és hol tudnék ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

Eddig otthonülős, antiszociális,... voltam, amin változtatni szeretnék. Az előbb említett probléma miatt nincsenek barátaim akikkel eljárnék bárhová is.

Ilyenkor ünnepekkor megöl a magány mert semmi mozgolódás nincs körülöttem, se egyetem se semmi.

Kinézetre átlagos vagyok (bár ez relatív, kinek mi tetszik).


21f



2016. dec. 27. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
21 éves pasiként pont senkinek sem kellesz a mai világban, hacsak nem egy külföldi milliárdos vagy. Rosszkor születtél és meglehetősen rossz helyre.
2016. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha pesti vagy, eljohetsz velem/velunk csutortokon bulizni :)
2016. dec. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Interneten bárhol már mindenki itt ismerkedik.
2016. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Furcsállnám ha pont a kor miatt nem kellenék, mivel ez olyan adat amin én változtatni nem tudok, csak az idő.

Lehet igazad van, mivel ahogy írtam nincs tapasztalatom, bár remélem tévedsz.

Mégis mi a megfelelő kor szerinted, ha egy átlagos módú férfiról beszélünk?

___

#2

Köszönöm, de sajnos nem pesti vagyok.

2016. dec. 27. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Engem miért nem hív senki?😭😭😭

[link]

Amúgy kérdező,lehet hogy tapasztalatod nincs is ismerkedés terén,de azért eszed lehetne..te sem gondolhatod komolyan, hogy a 21 évesek nem kellenek senkinek :) És az se zavarjon,hogy egyedül mész esetleg szórakozni..lehet (sőt,biztos) hogy elsőre fura lesz, de hidd el hogy nem fogod megbánni..csak egy kis bátorság és elhatározás kell..biztos van a közeledben valami hely, ahova a többség jár.. én a Pesti helyekről tudok nyilatkozni,akkora a tömeg,nagyon könnyű vegyülni, szinte akaratlanul is odacsapódsz másokhoz (nem szó szerint lol), lazulj,érezd jól magad,ne azt nézd hogy kit tudnál befúzni, a lányok majd úgyis megtalálnak (sokszor ha akarod, ha nem) :)

2016. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Diavolino44 ***** válasza:
73%

Amit az ötös irt nekem is az a véleményem! S igen amikor először mentem borzasztó volt, ugy éreztem magam mint egy koldus, aki nem pénzért hanem társaságert könyörög. Aztán felengedtem, mar egy-ket ora utan. Ha mar egy kis városban laksz akkor is érdemes megprobalnod szoba elegyedni, rengeteg érdekes ember van, nem is gondolnád mennyi, mindenkinek meg van a maga baja, szoval nem fogsz kilógni. De ne ugy menj le, hogy csajozol, mert ugy nem fog összejönni semmi, nekem is a randik csak hetek utan jöttek össze, de egy alkalom sem volt amit megbántam volna amikor szociálizalodni mentem volna.


Mar nem emlékszem ki irta, nekem pl nulla sikerem volt interneten. Netes társkeresőn alig válaszoltak, abból se lett igazan semmi, Tinderen 1000 nőből egy matchem sem lett, Facebookon egy-ket barátot osszeszedtem, de ez a maximum. Élőben oda mersz menni, az tökös, neten csak az tud aki szepfiu.

2016. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehetőleg ne a neten!!!!
2016. dec. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat!

#5, #6

Nem gondoltam komolyan hogy a 21 évesen nem kellenék senkinek, írtam is hogy nagyon furcsállanám ha ez lenne a probléma. Csak mivel ide jöttem segítséget kérni és tényleg nincs tapasztalatom nem akartam egy válaszolót letámadni hogy neki biztos nincs igaza... Várni kellett egy napot és az ide látogatók pontozták a válaszát.

#7

Netes ismerkedéstől kicsit félek mivel gyakoriról pont azt lehet hallani hogy az embert csak úgy otthagyják elköszönés nélkül, ha valami nem tetszik (tisztelet a kivételnek) és szerintem nekem nem csak a kudarcra van szükségem hanem tapasztalatra is.


További válaszokat is szívesen várok!

2016. dec. 28. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:

menj oda idegenekhez "szevasz teso mi a helyzet leszel a baratom?" vagy "szevasz öcskös látom nincs nagy karod ez a csaj már az enyém"

jaés ne nézd kit tudnál befűzni majd a lányok befűznek téged ne aggodj

2017. jan. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!