Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szeretnék ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretnék ismerkedni, csak érdekelne, hogy Szolnok környékéről van más is aki egyedül lesz Szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írhatnátok, továbbá, hogy ki miért lesz egyedül?

2016. dec. 21. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért érdekel ez?
2016. dec. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mert egyedül leszek itthon, nincs senkim. Se barátok, se barátnő. Aztán érdekelt, hogy más is van e így, hogy egyedül lesz?

Miért baj az, ha megkérdezi bárki is, hogy más is van e így?

2016. dec. 21. 18:46
 3/8 opened paradise ***** válasza:
Nem baj,csak keresik az okot,hogy jelenthessék a kérdést.
2016. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jelentse a sok kis lúzer, ha jól esik nekik. Nem kapcsolatot keresek, csak szimplán feltettem egy kérdést, hogy más is lesz e egyedül.
2016. dec. 21. 19:22
 5/8 anonim ***** válasza:

23 éves szolnoki származású vagyok. Gimnázium után eljöttem egy másik, nagyobb vidéki városba egyetemre.


Nekem a mai napig a legjobb barátaim a gimi alatt megismert srácok, akiket már lassan 10 éve ismerek. Középsuli után nagyon szétszóródtunk: Mentünk tovább tanulni Budapestre, Szegedre, Miskolcra, Egerbe többek között.

A 3-4 másik legjobb barátommal amikor hazamegyek havi egyszer akkor mindig találkozunk és heti szinten Skype-olunk vagy telefonálunk egymással.


Idén Szilveszterre meghívtam hármójukat a kétszobás albérletbe, ahol lakom az egyetemvárosomban. A lakótársam nem lesz itt, úgyhogy pont elférünk majd. 30-án jövünk és két éjszakát leszünk majd itt négyen közösen. Nagyon-nagyon várom már. Szóval nem, nem fogom egyedül tölteni a Szilvesztert.

2016. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én nem azokra voltam kíváncsi, akik másokkal lesznek... amúgy sem vagyok társaság kedvelő ember, szóval ez most lényegtelen.
2016. dec. 21. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
5ös látom felfogtad a kérdést!!
2016. dec. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-7:


"van más is aki egyedül lesz Szilveszterkor?"


Nem, én nem.

2016. dec. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!