Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol szoktatok ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol szoktatok ismerkedni, ha nincs senkitek?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 23:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as

Ugye írtad,hogy megláttál egy szimpatikus lányt kávézni és odamentél hozzá beszélgetni.

Milyen szöveggel szólítottad le,mit mondtál neki? Bocsi a béna kérdésért de az ilyen spontán ismerkedésben nagyon nincs tapasztalatom :D

2017. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Na ne már 11-es! :D

Mikor beléptem volt egy nagyon kis szemezés ami után gyorsan lesütötte a szemét. De ha jól emlékszem valami olyasmi volt, hogy: "Szia, ha nem vársz senkire, szívesen leülnék melléd." Mondta, hogy nem vár és elkezdtünk beszélgetni.


Azért ne menj oda mindenkihez, csak akinél látod hogy van szimpátia.

2017. jan. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy házi nyúúúl meg minden, de én a munkahelyemen.
2017. jan. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Kávézós sztori női szemszögből: én könyvesbolti kávézóba szoktam beülni, és tökre imponálna nekem, ha valaki mellém ülne beszélgetni értelmes dolgokról. :)
2017. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
14. én meg tökre örülnék a hawaion a medencébe szürcsölgetném a koktélt és bikinis krvák vennének körbe. Iszonyatosan rossz szemlélet mód amit nők folytatnak manapság.. Ő minek örülne az a legfontosabb.. egy komoly kapcsolatért bizony tenni is kéne, nem hátradölve beadni az igényeket h mi lenne a jó és válogatni Miss.
2017. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én nőként sose tudtam mit kezdeni azzal, ha pl. utcán, rosszabb esetben a buszon (nincs menekvés) megszólítottak. Megijedtem, hogy mit akarnak, és szörnyen b*nkó voltam, hiába voltak helyes, kedves pasik. 28N
2017. jan. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En is orulnek neki ha valaki odajonne hozzam beszelgetni kavezobe. Hajra fiuk!!!
2017. jan. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Menj el k*rvázni, egyszerű,kényelmes, nem kell beszélgetni hülyeségekről,nyavalygást hallgatni, és még olcsóbb is,mert mire egy nővel eljutnál odáig az többe kerül.

Kávézóba nem lehet ismerkedni.

2017. jan. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
7. éve màr, hogy a férjemmel együtt vagyok, szóval nem keresek pàrt. Màr megtalàltam az igazit:) Őt internetes tàrskeresőn ismertem meg. Az előtte levő pàr pasit is. Az első 2 exemet pedig chaten. Mivel ronda vagyok, nem voltam népszerű a pasik között. Èlőben 4 pasi szólított le az utcàn. Kettő màr akkor amikor hàzas voltam, a többiek meg 10-15 évvel öregebbek voltak nàlam, szóval nem lett belőle semmi mert nem jöttek be. Ès még egy akart velem viszonyba kezdeni a munkahelyemen. De mivel mindketten foglaltak voltunk màr, nem akartam semmit tőle.
2017. jan. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!