Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társat keresek de nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társat keresek de nem vagyok hajlandó ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ilyen hozzáállással sirdogáló emberkék hogyan tervezik ezt?
2020. jan. 30. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem terveznek, talán még nem is gondolkodnak ezen komolyabban?
2020. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire gondolsz konkrétan?
2020. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Pl társkeresőn: idegenekkel nem ismerkedem :D

Gyk nem társkereső itt nem ismerkedem.. társkeresőn fennvagy? Nem/igen de nem nézem

2020. jan. 30. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
:D Én magamra ismertem a kérdésben, azzal a különbséggel, hogy én nem panaszkodom és nem "sírok" emiatt. Magam sem tudom, hogy képzelem a dolgot, de remélem úgy fog megtörténni, hogy nem direkt társkeresési céllal, de valakivel összehoz az élet, amiből idővel születik majd egy kapcsolat.
2020. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utcán ha hozzádszól vki? Elhajtom...

Hooool vannak a normális pasik?

Megjelenik egy normális.. áh tuti megcsal/átver stb stb...

2020. jan. 30. 22:05
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Gyk-n én sem ismerkedem, társkeresőn nem vagyok. A spontán ismerkedéstől nincs jobb, bárkire bármelyik pillanatban rátalálhat a szerelem.
2020. jan. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha megadja a lehetőséget neki
2020. jan. 30. 22:45
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Ma volt egy kérdés, ahol egy illető leírta, hogy ő bizony így meg úgy keres társat, de nem talál. Aztán a hozzászólók fele is leírta, hogy ők is így és úgy keresnek társat, de nem találnak. Írtam egy választ, amiben az is benne volt, hogy talán el kéne gondolkozni magukon és akár egymással is ismerkedhetnének...

Szerinted, mi történt? :D Lepontoztak és ennyi.

Az a helyzet, hogy van jó pár ember, aki nem is akar ismerkedni igazán, csak várja a csodát tátott szájjal. Aztán rinyál, hogy neki milyen rossz. Semmi gond nem lenne ezekkel az emberekkel, ha ezt a 4 fal között csinálnák magukban, de sajnos mások idejét is rabolják.

2020. jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a 4-es válasza nagyon frappáns és korrekt! És természetes is!
2020. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

A 4-essel tudok egyetérteni én is, életszagú.

Kérdező, én inkább visszakérdeznék: szerinted tényleg lehet ezt "erőltetni"? Nekiindulni a világnak (vagy csak a netes társkeresőknek) úgy, hogy na, akkor most én megtalálom a párom? Ez annyira természetellenes, biztosan érzed te is... Ráadásul megismerhet az ember 10-20-50-akármennyi ellenkező neműt célzottan, közel sem biztos, hogy köztük lesz, akinek kell.

2020. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!