Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért javasolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért javasolják sokan, hogy ne "fullos" meg jó pasikat válasszanak a nők, és akkor majd nem lesz gondjuk?

Figyelt kérdés
Komolyan gondoljátok, hogy átlagos vagy átlagalatti pasik azok mind tökéletesek, és nem bántják a nőt? Lehet, nem azzal,.hogy otthagyják, hanem évekig uralkodnak rajta és kicsinálják...de akár ott is hagyják ők is hamar
2020. jan. 31. 11:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
35%
Plusz azért ne felejtsük el, hogy a pasik fejéhez is simán odavágják, hogy ne top csajok után futkossanak, hanem az átlag lányok után, mert ők ciki-cuki álombarátnők.
2020. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
7%

"Szerencsére már nem keresek társat. Az én párom még különösebb sport nélkül is "fullos". Helyes arcú, magas, vékony, de férfias alkatú, sportosan elegáns stílusú, igényes, fiatal (csak azért emelem ki, hogy nehogy valami 40 körüli fószert képzeljenek itt el egyesek és elkezdjenek szokás szerint reménykedni, hogy majd ők is "beérnek"). Lassan 7 éve kapcsolatban van velem. Nem azért hűséges, mert a kutyának sem kell (kéne igencsak sok nőnek :P), hanem azért, mert olyan természete van és szeret. Ő egy nyugodt, stabil, rettentően kedves, de introvertált ember, aki csak a hozzá legközelebb állóknak mutatja meg a kicsit morbid, beteg humorú, izgalmas, jó értelemben perverz oldalát."


Majd térjünk erre vissza pár év múlva, mert szerintem neked mind1 hogy Józsit vagy Sanyit szereted, elvakított téged a "rózsaszín köd", s mind1 h ki van a másik végén, csak "köd" legyen. Nem sportol, mégis fullos.

......neked, a köd miatt. Majd később másról mást írsz, aki "ködösít".

Próbáld már meg kívülállóként nézni, hogy egy nyámnyila embert húzol fel, hogy kb ő a fitneszvilágbajnok.

2020. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
89%
Elég jó köd, ami 7 évig kitart. :P Amúgy elég sokat képzelhetsz magadról, ha szerinted bárkit érdekelni fog a vergődésed. :/ Valahol szomorú.
2020. jan. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
91%
Ez hülyeség..Mikor megismerkedtünk a férjemmel,én voltam a dögösebb kettőnk közül,ő helyes volt,de inkább volt egy helyes fiú mint férfi..35 évesen viszont utolért,határozott lett,megtalálta önmagát,a stílusát..Most meg már el is hagyott,46 évesen jobban néz ki mint valaha,a 20 éves csitrik is megnézik néha,én meg próbálom tartani vele a tempót,de nem könnyű,szemét pasiknak még az öregedés is jól áll... :-)
2020. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
7%

"Elég jó köd, ami 7 évig kitart. :P Amúgy elég sokat képzelhetsz magadról, ha szerinted bárkit érdekelni fog a vergődésed. :/ Valahol szomorú."


Szerintem te 4ed annyit se érsz, és még ennél is kevesebbet tettél le az asztalra mint én. Nekem nem vergődésem van, hanem valóságom, és nem illúzióban élek. Rendben? Ismeretlenül lehet itt osztani az észt, de szerintem gyorsan alul maradnál. Tudod engem nem érdekel, ha férfi ha nő, egyenlőség van, méregessük akkor...

2020. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
8%

Multkor is belémveszett vmelyik fajtásad, én tettem ki képet magamról, sőt navos jövedelemigazolást is :) Egyből kuss lett. Azóta én nem hiszek 1 darab nősténynek se, csak vakítás, ködösítés, hazudozás, majd ha alul marad, egyszerűen lelép.

Mint a cigányok, pontosan ugyanaz a viselkedésforma.

2020. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan bömböld ki magad, semmi baj. :)
2020. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
6%

"Megtörtént" ;)

Munkára fel......

2020. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
91%
A kedvedért leírom érthetőbben: Nem érdekel sem a jövedelmed, sem a kinézeted. Számomra egy huszadrangú senki maradsz, az írásod pedig nevetséges vergődés. Felőlem eret is vághatsz, vagy írogathatsz itt napokon át, akkor sem fog érni a szavad semmit, még egy fél perces önvizsgálatot sem. Csak úgy egy kis tippnek mondom, hogy ha valamelyik "vitapartnered" (értsd: random ember a neten, akibe éppen 150-es pulzussal belekötöttél) eltűnik, mint egy "cigány", akkor valószínű, hogy ez az oka náluk is.
2020. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
2%

Ne veszekedjetek már...

Peace and love.

2020. jan. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!