Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ennyire jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ennyire jól sokan hogy szinte állandóan van valakijük?

Figyelt kérdés

Én már kb 5 éve szeretnék barátnőt, de nem találok.

Itt is meg az életben is azt látom hogy szinte mindenkinek van valakije. Tök természetesen veszik azt ha vége az egyiknek majd jön a következő. Az egyedül lét az náluk egy rövid állapot, nálam meg örökké valóság...


Az a baj hogy én nem olyan vagyok mint a legtöbb ember. Én nem ilyen felszínes, látszat kapcsolatot akarok mint sokan. Úgy érzem hogy én ebben a világban nem érvényesülök a társas kapcsolatokban. Mert nem csak a párkapcsolatok nagyrésze felszínes hanem a baráti kapcsolatok is. Én így látom.

21f


2020. jan. 14. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Úgy csinálják, hogy nem tartják magukat különbnek másoknál, és nem jönnek a bezzeg én dumával. Az elmúlt 17 évben mindig volt párkapcsolatom. Szám szerint 2. Egy 7 éves, és a mostani 10 éve tart. Persze szerinted ez csak felszínes látszatkapcsolat. Sőt a baráti kapcsolataim is sokévesek. Ez úgy működik, hogy törődünk a másikkal, szeretjük, részt veszünk az életében akkor is, ha jól és rosszul mennek a dolgok. Meghallgatjuk a bánatás, és vele örülünk a boldogságában.
2020. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez ilyen pszichológiai dolog. Az agyunk átver minket. Majd mikor már pár éve kapcsolatban vagy, akkor mindenhol vidám szingliket fogsz látni 😅

Ez van 🙂

2020. jan. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

"Úgy csinálják, hogy nem tartják magukat különbnek másoknál"


Dehogynem.

Valakinek minél kevesebb az IQ-ja -> annál nagyobb az önbizalma -> könnyebben talál párt.

Én még nem láttam olyan embert aki könnyen váltogatta volna a kapcsolatait és ne lett volna nagyképű, közben annyi ész szorult belé hogy szerinte a Halálos Iramban a világ legjobb filmje.


Nem azt mondom hogy mindenki ilyen, ez nem is egy személyes támadás az első ellen, csak azt írom le ahogy én látom, olyan emberekről akiket személyesen is ismerek.

2020. jan. 15. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Pedig pont hogy kell egy kis gógyi a csajokhoz és sok-sok tapasztalat. Ész nélkül nem mész semmire sem, max a buta pitsáknál, de szüzen náluk sem.

És ami a legfontosabb! Időben kell elkezdeni! Amikor feláll a kuki 13 évesen csókolózni, próbálgatni még amolyan gyerekesen a járást, a középsuli alatt illik rájönni a tartós kapcsolat megszerzésére, legkésőbb 18 évesen első komoly barátnőt felszedni majd évekig együtt felfedezni a dolgokat. Ember! Ezek évek! Mire lesz egy olyan tapasztalatod hogy egyáltalan csajozni tudj! Aztán következik az együttélés csajokkal hogy a végén az igazival családot alapíts akivel ez is működik. Te meg ott állsz az elején, azt sem tudod hogyan kezd hozzá, de áltasd csak magad hogy mekkora ász vagy, közben meg a kutyának sem kellesz!(Nem véletlenül)

2020. jan. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Sokan kapcsolatfüggők, van, aki bevallotta ismerettségi körben, hogy 2 hónapnál tovább nem is bírja egyedül, mert befordul és minden "kínja" van, neki "muszáj" kapcsolat. Ne irígyeld őket.
2020. jan. 15. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

én sem vagyok felszínes de nem szeretek egyedül lenni, szükségem van arra hogy egy nő körülettem legyen, tudjak kivel beszélgetni, lefeküdni.

sok nőnél próbálkozom, és előbbutóbb mindig találok valakit, akivel ha nem is lesz nagy szerelem, azért jól tudjuk magunkat érezni.

2020. jan. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy jól néznek ki.
2020. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan a személyiségem, ami eltér az átlagtól. Mindenről ellehet velem beszélgetni, nem sablonszövegeket nyomok, őszinte vagyok, vicces és hasonlók. Ennyi. A külsőm átlagos, de adok magamra és sportolok.

Annyi az egész, hogy nem futom le századszor is ugyanazokat a cuki nice guy köröket, mint egy csomó szűz haverom és nem görcsölök rá, hanem lazán veszem a dolgokat.

2020. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem èrtem, mi bajod, elég ellentmondásos a leírás.. tehàt elítéled a környezetedben élōk felszínes kapcsolatait, de azért irigyled is ōket. Döntsd már el mi bajod.
2020. jan. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!