Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kérdeznek elég sokan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kérdeznek elég sokan olyat, hogy a keresetük elég lenne egy kapcsolathoz? És miért csak férfiak tesznek fel ilyen kérdéseket?

Figyelt kérdés

Én még sosem láttam nőtől olyan kérdést, hogy "x összeget keresek, szerintetek ez elég egy párkapcsolathoz?".

Ez vajon miért van? A nőknek ilyen jó az önbizalmuk?

Másrészt pedig szerintem ezeknek a kérdéseknek semmi értelme nincsen. Hogyha van egy kis esze valakinek, akkor tudja, hogy a pénz az nem hátrány, és minél többet keres valaki, az önbizalmat adhat. Viszont azt is tudhatnák, hogy ez önmagában véve nem elég egy kapcsolathoz.

Aztán, ugyan honnan a csodából lehetne azt tudnia bárkinek, hogy akivel majd sikerül megismerkednie, az hogy viszonyul ehhez a kérdéshez? Ez személyfüggő, de ahogyan utaltam rá, ez magában nem elég, mert nem hiszem, hogy aranyásó nőt akarnak azok, akik ilyen kérdéseket feltesznek. Még a kérdezőket sem ismeri az ember, sőt még csak nem is látjuk. Tehát szerintem több szempontból is értelmetlenek ezek a kérdések.


2020. jan. 26. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyagias világban élünk.
2020. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert a ronda/ öreg vagy fiatal de szociálisan elmaradott férfinak kompenzálnia kell valamivel a nőnek, valamilyen értéket kell felmutatnia, hiszen mégis mit szeressen benne az ember a csúnyasagat vagy az unalmat frusztációt?

Ha se nem vonzó, se nem jó társaság. Na meg a nők nincsenek úgy kényszerülten felajzva, hogy mindegy hogy ki csak du gjon már meg valaki. Ezzel szemben a férfiak nagy része meglehetősen szexuális orientáltságú szükség szerűen keresi a nők társaságát. Ezek ősi programok, nem hibás senki, nem kell okolni ezert senkit, haba nem tetszik.

2020. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
BTW Jó bornak nem kell cégér, jó pasinak nem kell házalnia, a nők önként fognak bejelentkezni nála. De csak a vonzó sármos és jófej pasikra vonatkozik. A görcsösen gubbasztó nőutálókra senki sem kíváncsi és a gazdag öreg urakra is csak a nők egy része vevő, sekélyes, anyagias nők ezek. Ne irigykedjetek, jobban jartok nélkülük.
2020. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Mert egy nő fenntartása nagyon sokba kerül.
2020. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Én úgy tudom, hogy egy kapcsolatban megoszlanak a költségek. Egy aranyásó nő fenntartása az valóban sokba kerül, de az ilyen férfiak ezt vállalják, ebbe belemennek.
2020. jan. 26. 09:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert konnyebb erre fogni, hogy senkinek nem kell.
2020. jan. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges.
2020. jan. 26. 10:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőknek az elsődleges szempont ez.
2020. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rockarc ***** válasza:
61%

Mert a legnagyobb ertekuk a minimalber nettoja. Szerintem te is el tudod kepzelni, hogy kik irjak ki ezeket a kerdeseket.


43F

2020. jan. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!