Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért javasolják sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért javasolják sokan, hogy ne "fullos" meg jó pasikat válasszanak a nők, és akkor majd nem lesz gondjuk?

Figyelt kérdés
Komolyan gondoljátok, hogy átlagos vagy átlagalatti pasik azok mind tökéletesek, és nem bántják a nőt? Lehet, nem azzal,.hogy otthagyják, hanem évekig uralkodnak rajta és kicsinálják...de akár ott is hagyják ők is hamar
2020. jan. 31. 11:40
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%

Mert azt hiszik, hogy így lesz esélyük. Figyelj, akárhogy néz ki az illető, úgyis lesz olyan, aki átbsz, megcsal, kihasznál és aki nem. Az ocsmányakkal kapcsolatban van egy ilyen tévhit, hogy rendesebbek, de őszintén, kell neked olyan ember, aki csak azért nem egy gerinctelen féreg, mert nincs rá lehetősége? A jellem próbája a hatalom és jobb külsővel megvan az embernek a hatalma arra, hogy visszaéljen vele vagy megtanulja kezelni a lehetőségeket és legyen tartása, amennyiben elköteleződik.


A jelenlegi páromhoz képest nem egy exem csúnyább volt és nagyobb senki. A mostani párom meg a szememben jobban is néz ki, normálisabb, értékesebb ember az eredményei és a jelleme alapján és mégis megbízhatóbb és jóval kevesebb okot ad aggodalomra (pontosabban semmit), illetve hajlandó volt eljegyezni. Én sem panaszkodhatok, jó nő vagyok, jól nézek ki, edzek, tanult vagyok, házias (amennyiben kölcsönös), tudok szeretni és mégsem nézek senki után, ha valakire igent mondtam. Mert ilyen a jellemem. Mert rosszulesik gondolni is arra, hogy mással lehetnék. Mert felőlem más ember fel is fordulhat a szeretteimen kívül. Mert esélyt sem adok arra, hogy valaki közelebb kerüljön hozzám a másik nemből. Mert ez a normális, anyámnál ezt a viselkedést láttam, ezt tartom értéknek és porig tiprom magamtól is azt, aki annak tudatában próbálkozik nálam, hogy foglalt vagyok...


Ja, és mivel tudom, mennyit érek, nincsenek komplexusaim, hanem alkalmas vagyok önzetlen szeretetre. Ellentétben a sok tahóval, akikre ha egynél több ember tapad, elszáll az agyuk és eldobnak mindent, mert nem szoktak hozzá.

2020. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%

"Egy ronda pasi nyílván jobban megbecsül, hisz örül, hogy van valakije. "


Engem valahogy nem töltene el boldogsággal és örömmel, ha azért van velem valaki, mert örül, hogy akadt neki nő.

2020. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
34%

"Szerinted ki hagyja ott inkább? Aki hetente 5 csajjal flörtöl vagy akinek jó ha évente összejön valami? Ez pusztán matematika."


Tök mind1 h "fullos" vagy "átlagos" vagy "ronda". Akinek abból áll az élete, hogy a magánélet, meg kivel van, kije van, kit szedett fel, ki a párja, stb... az ott fog hagyni, mert mindig lesz nálad jobb, s mindig csak arra utazik, hogy kivel "villoghat". Én olyannal nem állnék még csak szóba sem párkapcsolati szinten, aki ezen pörög folyamatosan. Értem én, hogy a nőknek ez az élete, a párkapcsolat, hogy olyan mellett kössön ki aki "fullos", de ez kivétel nélkül mindig a székaláesés lesz. Van ilyen fiúban is. Szándékosan nem férfit írtam, mert a férfi már felnőtt, neki van fontosabb is mint h mindig egy másikat hajkurásszon holmi újdonságérzet miatt, ha jó képű, ha nem...

2020. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
19%
Nekem már elegem van ebből a "Tökös csávók" vs. "mindenki más lúzer csávó" összehasonlításból. Nem egy Tökös Csávóval kapcsolatban volt már nem egy hír, hogy hogyan bántak el a "szerelmük" tárgyával, de még továbbra is ők a menők. Tudod mit kérdező? Akkor legyenek ők a menők, legyen 20 barátnőjük, csajuk, egy teljes háremük... De a többi "lúzer hapsit" hagyd békén, mert pl. neked sikerült 26 Tökös Tsávót felhajtanod...
2020. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
18%
Öngól.:) Ezekkel a válaszaitokkal arra is magyarázatot adtatok, hogy a férfiak miért a fullos nőket keresik a kevésbé szépek helyett. Szép volt csajok, csak így tovább.:)
2020. jan. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
95%
Engem ne azért ne csaljon meg a párom, mert nincs lehetősége rá, hanem azért, mert velem akar lenni, engem szeret. A hűség nem a külső meg a lehetőségek függvénye, ez egyrészt döntés, másrészt értékrend.
2020. jan. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
26%
Aki "fullos" és normális az valószínűleg már kapcsolatban van, mert mindenkinek ő kell. Az átlagalatti normálisért meg csak le kell hajolni egy nőnek, mert szinte mind egyedülálló.
2020. jan. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
15%

A könnyen megkapott dolgokat az emberek nem becsülik úgy ami nem könnyen jött...


Gondoljunk egy gazdag apuci kedvencére! Meddig becsül meg egy drága autót? Mondjuk azzal szembe akinek ugyan olyan drága autója van csak ő éppen nehezebben szerezte meg? De ez akkor is igaz ha nem olyan drága az autója mint annak aki alá csak úgy oda gurul!

2020. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
18%

Mert a fullos pasik többsége inkább élvezi az életet, minthogy leragadjon egy darab csajnál. Ráadásul, azok a csajok, akik erről kérnek tanácsot, jellemzően nem fullos csajok és képtelenek megfogni egy igazán jó pasit. Szóval, úgyis fájni fog nekik, amikor koppannak...

Átlagos pasi is lehet gyökér, sőt, még ronda is. Ahogy átlagos nő is és ronda is. Ettől függetlenül az átlagos pasiknak sokszor hamar leesik, hogy nekik azt kell megbecsülni, ami jut.

Ha meg valakit minden pasi és nő hamar dob (ahogy a kérdésed végén írtad), akkor az illető szánjon már arra pár órát, hogy megkeresi magában a hibát... :D

2020. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
86%

Szerencsére már nem keresek társat. Az én párom még különösebb sport nélkül is "fullos". Helyes arcú, magas, vékony, de férfias alkatú, sportosan elegáns stílusú, igényes, fiatal (csak azért emelem ki, hogy nehogy valami 40 körüli fószert képzeljenek itt el egyesek és elkezdjenek szokás szerint reménykedni, hogy majd ők is "beérnek"). Lassan 7 éve kapcsolatban van velem. Nem azért hűséges, mert a kutyának sem kell (kéne igencsak sok nőnek :P), hanem azért, mert olyan természete van és szeret. Ő egy nyugodt, stabil, rettentően kedves, de introvertált ember, aki csak a hozzá legközelebb állóknak mutatja meg a kicsit morbid, beteg humorú, izgalmas, jó értelemben perverz oldalát.

Az élet minden területén stabil, hűséges (pl. munkahely).


Előtte voltak más kapcsolataim, randiztam jópár férfival, helyesekkel, átlagosakkal és még átlag alattiakkal is (régen elhittem a mesét, hogy tudnak belsőre bármiféle pluszt nyújtani :D). Nem sok összefüggés nem volt a személyiség és a külső között. Olyan összefüggés nem volt, hogy a jóképűek általánosságban bunkóbbak, megbízhatatlanabban, olyan viszont akadt, hogy gyengébb külsejű srácok frusztráltak és emiatt rosszindulatúak voltak. De ez az utóbbi sem minden esetben.

Minden variáció létezik, de arra, hogy az átlagosak/az alattiak jobbak lennének belsőre, nyomokban sem mutatkozik tendencia.

Sőt, olyannal is találkoztam, aki hisztizett, hogy én vagyok az első szép nő, aki hajlandó vele kezdeni, és pont ezért nem akar komolyat, mivel ha én leálltam vele, akkor biztos más, hozzám hasonló nő is, és ő igenis ki akarja magát élni. Azóta is egyedül van. Nem is baj, mert én meg rájöttem, hogy semmiféle komprimisszumot nem kell kötnöm párválasztáskor, mert rengeteg jóképő és mellé jó személyiségű, hozzám illő férfi van, és kizárólag velük foglalkoztam onnantól (és így találtam meg a párom).

2020. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!