Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csendes vagyok, és visszahú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csendes vagyok, és visszahúzódó akkor igaz az hogy nem lesz barátnőm? Sokan azt mondják hogy én nekem sosem lesz barátnőm.

Figyelt kérdés

Barátaim sincsenek ami kicsit zavar, de az hogy nincs barátnőm az jobban. Annyira nem vágyom a társaságra, meg sok emberre, de egy lányra akivel szeretjük egymást arra vágyom nagyon. Kb 16 évesen éreztem azt először hogy nem lesz nekem sosem barátnőm, és azóta már jópár év eltelt, és eddig tényleg nem is lett, meg sokan azt mondják hogy ilyen személyiséggel nem fogok kelleni egy lánynak sem.

De egy hasonló típusú lánynál sincs esélyem?


Eddig csak olyan lányokkal találkoztam akik ilyen nagyhangú, minden héten bulizós, divatos. De engem ez taszít. Meg kevés is lennék hozzájuk.


2020. jan. 29. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Igaz.
2020. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Lesz barátnőd csak nyitnod kell neked is. Ha csak vársz nem fog sok minden történni.

És ahogy te is mondtad, olyan fajta lányokkal ismerkedj akiknek hasonló a személyiségük a tiédhez. Ezeket a lányokat nehezebb megtalálni de egy biztos: nem olyan helyen fogod találni őket ahol a bulizós, nagyhangú lányok vannak.

2020. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Úgyis tudom, hogy csak ezt szeretnéd olvasni: Igen, igaz, soha nem lesz barátnőd.
2020. jan. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Így bizony nem lesz. Sajnos ezek a nők nem járnak házról-házra, minden szobába benézve, hogy kirángassanak a számítógép elől. Szörnyűek, nem?

Bazi unalmas társaság lennél. Építsd fel magad, utána majd találsz valakit.

2020. jan. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Anikó unod magad?
2020. jan. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Nehogy alàd rúgjak
2020. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Otthon a szobabol csak neten tudsz ismerkedni kb .
2020. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

16 évesen bebeszélted magadnak. És igazad lett. Hát szabd ki......esetleg hinni kellene benne ,hogy lehet.

Zavar,hogy nincs barátnőd. Tetszett már meg egy lány?? Akire azt mondta agyad/szívef is pisilőd is,hogy fúú kell neked. Vagy csak legyen barátnőd,mert az jó! Nos a jó kapcsolatban két ember megtetszett egymásnak kiderült össze illenek.

Nem azért mert volt egy egyedűlálló fiú és egy pont szabad lány....

Azt se értem miért olyan bűnösek a bulizós lányok? A ribizli az buli nélkül is ribizli.

Te félsz jól érezni magad?

2020. jan. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!