Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó, csendes lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, csendes lányként hogy lehet párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem tudok férfiakkal beszélni, nem jut eszembe semmilyen téma. Ha hozzáfűzök valamit a másik mondandójához, az is kimerül egy mondatban. Nagyon unalmas vagyok, nem tudok mesélni, magyarázni, nem szeretek beszélni egyáltalán, inkább csak hallgatnám a másikat.

Hogyan lehet ezen változtatni, hogy unalmas vagyok?

Szoktam filmeket nézni, könyveket olvasni, de azokról sem megy a kommunikáció, nem vagyok jó ebben, nem tudom előadni magam, nem tudok érdekessé válni egy férfi szemében?

Van remény?

20L



2019. aug. 30. 17:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én pont ilyen nővel szeretnék ismerkedni..
2019. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

"Szoktam filmeket nézni, könyveket olvasni, de azokról sem megy a kommunikáció"


WTF. Nincsenek gondolataid?

2019. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ráparázol. Ha filmeket nézel, könyveket olvasol, valami gondolatod azért csak akad, nem? Beszélgetni lehet bármiről.
2019. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Mindjárt kapsz vagy 84 privátot aztán holnapra már el is jegyez téged álmaid pasija. :P
2019. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az összes barátnőm ilyen nő volt.


Mindegyiküknek akadt előttem és utánam is olyan férfi az életében, aki türelmesen kivárta, amíg feloldódik, udvarolt, próbálkozott.


Egy dolgot kellett tenniük, hogy kilépnének a 4 fal közül, elmenjenek bármilyen helyre, ahol emberek között voltak, a többi már jött magától. Én jellemzően hobbihoz kapcsolódó körökben ismertem meg őket. Ha ennyi energiát sem tesznek bele, akkor otthon persze nem csípte őket semki fel, de egy ilyen közegben már élet volt, ha csendben elücsörögtek.



(Mondjuk férfiként ezért nehezebb, ha csak csendben üldögélsz, sosem fognak megszólítani)

2019. aug. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
32%

#1-es vagyok. Hát én biztosan nem írok privátot!

Már évek óta ilyen nőt keresek, de az ilyen nők annyira nem méltatnak, hogy egy online üzenetre annyit válaszoljanak, hogy "szia"..

Szóval lemondtam róla. 99 százalék csak nyafogni jön ide, vagy bárhova. Én ezt untam meg, nem azt, hogy valaki zárkózott vagy "unalmas".

Most valaki vagy akar ismerkedni, vagy nem, aki akar egy köszönést már csak össze tud hozni legalább neten, aki meg nem akar ismerkedni az meg minek rinyál.


Bocs kérdező ez lehet rád nem vonatkozik, csak az ilyen kérdések kiiroi alapján én erre jutottam és belefáradtam.

2019. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jobb előadó, karizmatikusabb, szociálisabb stb. akarsz lenni, arra vannak gyakorlatok meg könyvek. Vagy menj online közösségekbe az érdeklődéseiddel kapcsolatban, és próbálj ott beszélni róluk, hogy ráérezz, hogy kell megnyílni a hobbijaidról. Nekem is nehezen megy az utóbbi, mert nem akarok senkit untatni.


Mondjuk ez mind nem kell ahhoz, hogy bepasizz, de ha téged zavar, akkor tehetsz érte valamit.

2019. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Igen. Ha lesz valakivel közös érdeklődés, akkor majd menni fog a beszéd is, legalábbis remélem, már évek óta, hogy találok valakit. De egy nőnek mindig könnyebb. Nekem mikor írnak lányok, hogy ismerkedni akarnak? Nekem mikor válaszolnak lányok, mikor ismerkedni akarok? Soha a válasz mindkét kérdésre. 29/F
2019. aug. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Simán. Nőnél ez nem gond, max ha olyan hideg vagy, hogy azt hiszi nem tetszik neked.

Sok férfi pont ilyenre vágyik, a bulikázós nagypofájú szelfihercegnők helyett.

2019. aug. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne, nem szabad ráparáznod emiatt, hidd el könnyebb lesz a kommunikáció. Az a baj, hogy míg van ez a frusztrációd addig nehezen fogod elengedni magadat és nehezen fogsz beszélgetni. Nem csak attól vállik egy lány érdekessé, mert jár a szája, mint a vízfolyás, persze kell hogy kommunikálj, hagyd hogy mások megismerjenek, amennyiben komoly kapcsolatot szeretnél. Szóval nem vagy reménytelen, de ehhez sajnos változnod kell és hidd el némi változással egészen más lesz a felállás.
2019. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!