Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó, csendes lányként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó, csendes lányként hogy lehet párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem tudok férfiakkal beszélni, nem jut eszembe semmilyen téma. Ha hozzáfűzök valamit a másik mondandójához, az is kimerül egy mondatban. Nagyon unalmas vagyok, nem tudok mesélni, magyarázni, nem szeretek beszélni egyáltalán, inkább csak hallgatnám a másikat.

Hogyan lehet ezen változtatni, hogy unalmas vagyok?

Szoktam filmeket nézni, könyveket olvasni, de azokról sem megy a kommunikáció, nem vagyok jó ebben, nem tudom előadni magam, nem tudok érdekessé válni egy férfi szemében?

Van remény?

20L



2019. aug. 30. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
48%
Van remény. Írsz és jó útra kerülsz.
2019. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nyilván rossz emberekkel beszéltél eddig. Akivel nincs közös téma, nem illetek össze, mégis mit szeretnél csacsogni?? Semmi értelme...


Szóval legyen hobbid, legyenek érdeklődési köreid, persze! Biztos vannak is 🙂 próbálhatsz még ki új dolgokat, hátha megtetszik. Bármilyen sport, foglalkozás, közösség... és akivel van közös téma, akivel összeillesz, azzal fogsz tudni beszélgetni. Mindezt úgy, hogy az feltölt téged, introvertáltságod ellenére is.


Szóval mindenképp próbáld szélesíteni az érdeklődési körreidbe tartozó emberek számát! Velük lesz a legkönnyebb ismerkedned, hizzájuk hasonlítasz majd 😉

2019. aug. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!