Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondani az igazat vagy hallgatva tovább lépni?

Figyelt kérdés

Tavaly auguszustban regisztráltam tinderen. Mivel világéletemben 0 önbizalmam volt, így nem mertem vállalni a saját arcom, netről vett képet raktam fel. El is kezdtek jönni a párok, beindultak a beszélgetések is, kivel hosszabb, kivel rövidebb ideig. Mígnem aztán megismertem egy lányt, akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz a beszélgetések során. Onnantól kezdve csak vele beszélgettem és beszélgetek is mind a mai napig. Persze pár hónap után szóba jött, hogy jó lenne most már találkozni. Amire persze én mindig előhözakodtam valami indokkal, hogy most miért nem jó. Volt olyan is, hogy ő rákérdezett, hogy biztos én vagyok-e képeken, mert neki kezd kicsit gyanús lenni, hogy kamu vagyok. Ilyenkor valahogy mindig sikerült eloszlatni a kétségeit, mert aztán nem jött elő ezzel. Viszont 2019 vége felé bennem valami elkezdett megváltozni. Addig is szorongó típus voltam, de azóta valahogy borzalmas mértékben eluralkodott rajtam a szorongás. És a legfőbb oka ennek az a hatalmas bűntudat, amit attól érzek, hogy hónapok óta becsapom ezt a lányt. Egyre jobban ragaszkodom hozzá, és ez kölcsönös. Azt mondja, hogy neki még senki nem írt ilyeneket, soha senkitől nem kapott ennyi szeretetet, mint tőlem. Viszont egyszer szóba került, hogy nem szereti, ha átverik és az ott el is vágná magát nála. Az utóbbi pár napban rengeteget őrlődök, hogy beismerjem-e neki ezt az egészet vagy inkább csak zárjam vele a kapcsolatot. Járok pszichiáterhez is, megkérdeztem tőle is, hogy mit javasol de csak annyit mondott, hogy szerintem mindig az őszinteség a legjobb út és, hogy valószínűleg a lányban is kialakult már egyfajta érzelmi ragaszkodás felém. Ti mit tannétek a helyemben?

L22 / F29


2020. jan. 26. 15:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy olyan szinten a béka s*gge alatt van az önbizalmam, hogy 1 kezemen meg tudom számolni hány lányhoz/nőhöz közeledtem eddig életem során. Volt 1 lány, akit itt gyakorin ismertem meg. Akkoriban tetszett egy lány, akit szintén nem mertem még csak meg sem szólítani. A gyakoris lány pedig próbálta a tudtomra adni, hogy őt érdekelném, de sosem közeledtem akkoriban hozzá úgy. Végül pár év barátság után szerelmet vallottam neki, de akkor ő már másba volt szerelmes. Előtte meg lányra írtam rá online, vállalva az arcom, de elhajtott. Ennyi volt a nőkkel való ismerkedésem. Egyszerűen annyira nincs önbizalmam, hogy nem merem tinderen sem vállalni a pofám, mert nem akarok nevetség tárgyává vállni.
2020. jan. 26. 16:21
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Neked nemcsak önbizalmad nincs, de gerinced sem.

Előbb növessz gerincet.

Ha ezt eljátszod, a csaj úgy el fog küldeni, hogy utána még évekig nem lesz önbizalmad megint.

Szánalom.

2020. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Többféle igazság van.

A kamu szépfiús kép az egyik igazság. Ha bevallod a lány soha többé nem fog veled szóba állni, és rendkívül rosszul fogja magát érezni, mert átverték, bedőlt neked, egy csomó időt rád szánt és érzelmeket táplált irántad.

Az meg, hogy lelkileg rottyon vagy a másik igazság. Ez is elég jó indok arra, hogy megszakítsátok a sehová nem vezető kapcsolatotokat, ezzel megszabadítva magad a nyomasztástól, neki meg lehetőséget adva, hogy találjon valakit, aki igazából a párja lehet.

Mivel az élet forgatókönyvét nem Hollywoodban írják, nem lesz happyend, ne próbáld magad még ezzel is átverni.

Valahol van pár olyan lány, akinek a saját fejed, tested is bejönne, csak sokkal kevesebb, mint akik a mostani profilképedre buknak. Viszont, ha ugyanannyi időt szántál volna a megtalálásukra, mint erre a kamu kapcsolatra, lehet már célhoz értél volna. Mert, ami nem a külsődről szólt, az most is működött.

2020. jan. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Rockarc ***** válasza:
77%

Szoval azert mert onbizalomhianyos vagy, ezert feljogositva erezted magad arra, hogy mast becsapjal, ellopjal az eletebol fel evet egy kamu, sosem letezo tarsra. Mit gondoltal karteritesnek? Meg az oraberbe valo kifizetes is keves lenne. Aztan csodalkozol, hogy emberszamba sem vesznek es csak egy konzolhuszar maradsz.


Annyit tegyel meg a lanynak, ha mar igy atverted, hogy megtudja az igazsagot. Sokkal jobb, mintha eltunnel, o meg azon gondolkozna, hogy masik csajt szettel fel, vagy elutott a villamos, vagy barmi egyeb tortent veled. Nyilvan nem lesz boldog, de ez a legkevesbe fajdalamas neki.


43F

2020. jan. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!