Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ismerkedés során mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerkedés során mikor illik elmondani, hogy ha gyógyíthatatlan betegségem van?

Figyelt kérdés

Jelenleg ez nem látszik rajtam, tüneteimet is csak az veszi észre kívülről, aki sok ideje ismer. Hosszú távon viszont nem lehet tudni mi lesz, elképzelhető, hogy 10-15 év múlva járni sem fogok tudni.

Nyilván nem kezdhetek ezzel egy ismerkedést és nyilván ha komoly kapcsolatot szeretnék muszáj valamikor elmondanom, de szerintetek ez mikor optilis?



2019. aug. 28. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor mondanám el, ha érezném a partneremen és magamon is, hogy lesz ebből még több randi és kialalulhatna valami komolyabb. Tehát akkor közölném, mielőtt még összejönnék vele. 19/L
2019. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És te pl erre hogy reagálnál?
2019. aug. 28. 23:36
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez egy nagyon nehéz helyzet, mivel ha nagyon megkedvelem az illetőt akkor valószínüleg bevállalnám vele a kapcsolatot, de mérlegelnem kell, hogy megéri-e nekem ekkora áldozatot hozni. Ugyanakkor ne érezze a másik fél, hogy én csak sajnálatból vagyok vele, szóval nagyon összetett lehet egy ilyen helyzet és nagyon nem irigylem akinek ez az állapot jutott.😔
2019. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
66%

#2


Én nem mennék bele, szörnyű lenne az egész egy alá-fölérendeltségi viszony amiből ki sem lehet lépni anélkül hogy rám ne vetülne a tapintatlanság vagy a gonoszság bélyege.

2019. aug. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha mindig az eszemre hallgatnek en sem mennek bele, de a szerelem sokmindemt kihoz az emberbol :D #1 voltam
2019. aug. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Akkor mond el, ha már megbíztok egymásban, de mégsem "kötöttétek" össze még az életetek, max. pár randi után. Ha később mondod el, akkor jogosan fogja magát becsapva találni, ha túl korán akkor meg még nincs meg az a bizalom, és hűség, és kötődés, ami esetlegesen "túltesz" ezen a tényen.
2019. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Akkor érdemes legkésőbb elmondani, mikor már érződik, hogy bepróbálnál egy kapcsolatot. Nem miután már centikkel a föld felett jártok, meg szerelmese dugtátok egymást, hanem kapcsolat előtt. Ha nem így teszel és nem fogadná el, akkor ugyan úgy meg pattan, mintha az elején kellett volna neki és nem lesz elég, hogy szarul is leszel, de még ott lesz az az érzés is, hogy a másik elárult téged, közben meg csak bepótolta a döntését, melynek lehetőségétől te megfosztottad. Ne nehezítsd a dolgod és legyél korrekt, ha komolyban gondolkozol.

33/f

2019. aug. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy valószínűleg később problémákat fogok okozni, az az igazság hogy eddig még nem sikerült eljutni soha, mert ha komolyra fordult volna a dolog, mindig vagy azt éreztem, hogy bántom a közeledésemmel, vagy egyszerüen rettegtem attól, hogy elutasit az, aki kedvel és én is nagyon kedvelem.


Ebből hogy lehet vajon kilábalni? Nem csak önbizalmam kevesebb, de még azt is érzem, hogy ártok másoknak azzal, hogy ismerkedni próbálok :(

2019. aug. 28. 23:49
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz :)
2019. aug. 28. 23:56
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs igazából jó megoldás. Nem lehet tudni kiből mit hoz ez ki, néha a legzordabbnak tűnő ember fog ragaszkodni hozzád, és a kedvesnek mézesmázasnak kommunikatívnak karakánnak tűnők meg simán továbblépnek. Úgyhogy hamar mondd el hogy van valami gond, de csak annak részletezd akivel úgy tűnik hogy dolgotok van egymással, és csak ha tovább érdeklődik.
2019. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!