Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ismerkedés során mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerkedés során mikor illik elmondani, hogy ha gyógyíthatatlan betegségem van?

Figyelt kérdés

Jelenleg ez nem látszik rajtam, tüneteimet is csak az veszi észre kívülről, aki sok ideje ismer. Hosszú távon viszont nem lehet tudni mi lesz, elképzelhető, hogy 10-15 év múlva járni sem fogok tudni.

Nyilván nem kezdhetek ezzel egy ismerkedést és nyilván ha komoly kapcsolatot szeretnék muszáj valamikor elmondanom, de szerintetek ez mikor optilis?



2019. aug. 28. 23:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


elfelejtkezel arról, hogy 10-15 év múlva, amikorra te a megbénulásodat várod, addigra az orvostud. hol tarthat, hová fejlődhet. Egyébként nyugi, hosszú távon mindannyian halottak vagyunk.


Ha gondolod, oszd meg velem privátban, mi a baj.


Szép napot!

2019. aug. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elején érdemes már elmondani. Pár randi után. Én is így tettem,bár nálam észre is vette a tüneteket.
2019. aug. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én azt hiszem az első vagy második randin elmondanám,hogy megóvjam magam egy estleges csalódástól.Vagy úgy érezzem,hogy csak sajnálatból maradt velem.De mivel nem vagyok ilyen helyzetben nehéz válaszolni.
2019. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A legelején, ha nem is a legelső randin, hanem a másodikon legkésőbb a harmadikon.


Így tiszta a dolog, ha felvállalja a kapcsolatot, akkor tudja mit vállal. Ha meg nem, ami teljesen érthető, akkor nem raboltátok túl sokáig egymás idejét.

2019. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%

És te az ő helyében? Mit szólnál ha valaki ezzel állna elő. Nem a te hibad,de mikor a pasik az instas szuper kinézetű csajokhoz vannak szokva meg nagyon kritikisak a atlag csajokkal is.

Vagy azt csinalnam h hasonló fiúval ismerkednek hosszú távra. Vagy nem mondanám nekik ramennek a szexkapcsolatokra,kielnem magam amig lehet,ha ezek közt akadna olyan amiből lenne normál kapcsolat akkor annak örülnek,de tudnam h tart ameddig tart es nem arrakoncentralnek h jaj mi.lesz majd akkor,hanem a jelen pillanatnak élnèk.

2019. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Amikor úgy alakul, hogy velem tervezne, de még nem vagyunk úgy együtt. 10-15 év alatt bármi lehet még. Most hány éves vagy? Nem biztos, hogy úgy lesz, ahogy most jósolják.
2019. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Elmondanám a megfelelő alkalommal. Ha valóban szeret és veled tervez, akkor kitart melletted bármi áron!


Ha nem, akkor nem ő volt az alkalmas ember és társ ebben a helyzetben

2019. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy vagy azóta? Sikerült megoldást találnod?
2020. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!