Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy élőben kedves velem mindenki, neten meg távolság tartó?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy zárkózott vagyok gyerek korom óta és élőben nagyon nehezen nyílok meg, nehezen megyek oda idegenekhez, ezért szinte alig tudok ismerkedni, de ha véletlenül jó szituációba keveredek, ahol meg merek szólalni, vagy néha engem szólítanak meg, akkor szinte mindig nagyon kedvesek velem a nők, próbálnak közelebb kerülni, csak nekem ez nagyon nehezen megy.

Itt interneten meg mindenki elutasító, lekezelő, teljesen máshogy reagálnak rám, mint élőben.

Ez nagyon rossz így, sem neten sem élöben nem tudok ismerkedni.



2019. aug. 28. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha még fordítva lenne, megérteném. De ha élőben jobban megy, az a legjobb. Legyél nyitottabb, ha már ők kezdeményeznek.
2019. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos a megjelenésed; kisugárzás, testbeszéd, stb.
2019. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De őszintén szólva ha egy nő még jól is néz ki, akkor is elbizonytalanit. Mármint én nem akarok mindenkit leszolni, mert nyilván nem minden nő ilyen, de mintha üresek lennének.. 31 évesen nem arra vágyom, hogy legyen szex akárkivel, csak jól nézzen ki.. az 20-on évesen elmegy..


Ezért gondoltam, hogy talán neten a nők olyan csoportját is megtalálhatom, akikkel eddig nem tudtam élőben kommunikálni a zárkozottságom miatt. De itt meg mindenki elutasító, mert lekezelő, volt aki úgy beszélt velem, mintha valami selejt lennék.. nem értem, pedig élőben ugyan az az ember vagyok.

2019. aug. 28. 16:10
 4/6 A kérdező kommentje:

#2 pont ezt nem értem, élőben nagyon gáz vagyok szerintem. Föként a szorongás miatt, meg vannak elég fura dolgaim. Teljesen átlagosan öltözködöm, persze nem veszek fel bármi hülyeséget, de sosem adtam hatalmas hangsúlyt a megjelenésre, csak ne nézzek ki szakadtnak vagy ápolatlannak és ennyi. Kisugárzásom pedig szerintem még ennél is gázabb, mivel nehezen tudom kimutatni az érzéseimet, sokan mondták már ismerősök, hogy "kimért vagyok", vannak akik azt hiszik haragszom rájuk, arckifejezésböl pedig nem. Van ismerősöm aki azt mondta egy ideig félt tölem :O

Pedig se nagydarab nem vagyok, se agresszív, söt próbálok jófej is lenni.

De a nők ennek ellenére kedvesek velem élőben, neten meg mintha picit lenéznének.

2019. aug. 28. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a neten pont kifogtad ezeket a bunkókat. Nem hinném, hogy mind ilyen lenne.

Élőben érdemes lenne megcélozni olyan közösségeket, pl. hobbi kapcsán, vagy ilyesmi, ahová hasonló érdeklődésű emberek járnak.

2019. aug. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom matekos beállítottságú embereket hol találok. Bár igazából nekem ez nem fontos, csak olyan nőt keresek, aki elfogadja, hogy nekem viszont fontos.
2019. aug. 28. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!