Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek távolság tartó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek távolság tartó?

Figyelt kérdés

szóval tetszik egy srác, egyenlőre most csak fb-n tudunk beszélni de már találkoztunk, én mindig ott vagyok neki bármi van, mindig meghallgatom, jófej vagyok.. és lehet h azért nem érdeklem annyira mert azt gondolja hogy én majd mindig ott leszek.. ezek akarok változtatni de nemtudom hogyan.. igy is mindennap rámír, nemtudom hogy csináljam hogy ugytűnjön h nekem közömbös és nemérdekel, távolság tartó, de egyben ne kerüljek be a baráti zónájába seem??

normális válaszokat.. amugy szilveszter után talizunk majd megint valamikor


2012. dec. 25. 00:38
 1/5 A kérdező kommentje:
vagyis az a lényeg h most végülis ő fusson utánam, ne fordítva
2012. dec. 25. 00:40
 2/5 anonim ***** válasza:
ha nm lennél fönt fb-n egy napig akk lehet h feltünik neki h hiányzol :DD
2012. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te is tetszel neki, különben nem írna, nem is értem mi a gond, ahelyett, hogy összejönnél vele inkább távolságtartó akarsz lenni? wtf?
2012. dec. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, ő a távolság tartó.. és csajozik
2012. dec. 25. 09:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos túl könnyen kaphatónak tüntél ezért nem kellesz neki ezen már nincs mit változtatni. vége. Biztos talált egy másik lányt aki titokzatos és kell harcolni érte nem tűnik olyannak akit bárki megkaphat. De lehet, hogy megilyedt. Lehet azt hiszi minden fiúval ilyen vagy. Lépj vagy hagyd!
2013. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!