Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randik alatt mikor érdemes elmondani, hogy elváltam?

Figyelt kérdés

Ha első randin elmondom, az jön le a nőnek, hogy az exfeleségemről beszélek. Tehát biztos nem vagyok túl rajta. Meg mit kell első randin ilyenről beszélni.


Ha a 3. randin közlöm a tényt, az rá a válasz, hogy eltitkoltam idáig, tehát hazug vagyok. Nem értem a nőket :D (32/F)


2019. okt. 26. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első randin mondd el, hogy te elvált vagy, ill. ha van gyereked, akkor azt is (és persze, hogy hány gyerek, ki neveli őket stb.).

Ez nem az exről való beszélés. Ez a tények közlése, hogy tisztán lásson, ki vagy, mi van eddig mögötted.

(Megj.: régebben internetes társkeresőkön volt adatlap, ott ezt le is kellett írni, ill. a bemutatkozó szövegben is le lehetett írni. Tehát már az első kapcsolatfelvétel előtt tudta ezt a másik. Pl. akinél ez kizáró ok volt, az nem is írt vissza, ha elvált ember írt neki.

2019. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
mindegy, kuka.
2019. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ja bocs, férfi vagy? Akkor még erény is lehet, nőknek szólt,a kuka, ha elváltak
2019. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha az elso randi alatt mondod el es nincs belole felreertes < leegfeljebb kerdesek
2019. okt. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen alap dolgokat még randi előtt.
2019. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
15%
ha nő az illető, akkor azonnal, h mi hamarabb szemétben landoljon az illető, ha pasi, akkor rá se ránts, amikor jól esik koma ;)
2019. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
#57: úgy beszélsz, mintha valaha is lett volna randid.
2019. okt. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!