Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy erdemes elmondani ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy erdemes elmondani ha beleszerettel az ellenkezo nemu baratodba?

Figyelt kérdés

Hogy vezetnetek fel a dolgot? Ovatosan szeretnem talalni.

Mit erdemes kerdezni amibol lehet sejteni h o is tobbet erez? Milyen temakat lehet felhozni elotte amibol kiderulhet? Vagy inkabb jobb ha szimplan elmondom az igazat?


2019. márc. 28. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

A végeredmény ugyanaz! Akárhogy is teszed.


mond lazán: "Baz**dmeg szerelmes vagyok beléd"

2019. márc. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Nem tudom milyen a kapcsolatotok. Viszont tényleg jobb lesz ha elmondod. Persze vedd figyelembe lehetséges, hogy elveszíted.

Viszont, ha magadban tartod a szívedet szétmarja az, ha egy másik fiúval/lánmyal látod.

Szóval, én azt javaslom, hogy óvatosan esetleg puhatolózóan. Használd a mi lenne ha szavakat. :) Sok sikert! :)

2019. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

szerintem ne mondd el nyíltan, hanem próbálj flörtölni, utalgatni.

akkor még esélyed is lenne, hogy legyen belőle valami.

2019. márc. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem se mondd meg nyíltan, csak kezdj el vele flörtölgetni, és kiderül mennyire nyitott erre.
2019. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jobb ha elmondod.

Ugyanis a dolognak 3 kimenetele lehet.

-elmondod neki, neki is bejössz, összejöttök

-elmondod neki, nem jössz be neki, szétválnak útjaitok.

-nem mondod el neki/csak flörtölgetsz és a barátja maradsz, mert bizonytalan vagy, és végig nezed, ahogy összejön valakivel.

Szóval szerintem az első 2 a járható út.

2019. márc. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Én elmondtam, mert már nagyon zavart. Ő azt mondta, hogy legbelül érezte. Nem tudom összejövünk-e vagy egyáltalán akarom)( bonyolult az egész), de legalább nem nyomja a lelkemet. Lesz ahogy lesz.
2019. márc. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy sz ellenkező nemű baráttal azért vagytok barátok, mert eddig egyikötök sem gondolt többként a másikra.


Az esetek 99%-ban ez csak benned változott meg, a másik továbbra is a kedves, jó fej embert fogja látni benned, akivel jó dumálni, de több nem kell belőle.


Ha másként lenne, akkor a csaj barátod már jó ideje a jobbik ruhájában illegetné magát előtted, hátha eszreveszed, a férfi barátod meg régen randira hívott volna, és nem csak barátként élnék az életük.

2019. márc. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A 7esnek igaza van. Amúgy, ha ő is többet akart volna, már láttad volna. Hány évesek vagytok? Tuti, hogy ez barátság, nem csak közelebbi ismerős dolog? Nem ugyanaz az sem.
2019. márc. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Miből láttam volna?

Mi van ha mind a két félnek az elejétől kezdve több volt a célja csak még senki nem mondta ki?

2019. márc. 29. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha lenne és nem láttad volna, akkor vak lennél. Így valószínű, hogy nincs ott semmi részéről. Mennyi idősek vagytok?
2019. márc. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!