Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszeretsz egy baratodba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretsz egy baratodba, akkor annak a baratsagnak lottek es nem lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Lanykent jartam ilyen szerencsetlenul sajnos,nem is ertem miert tortent..legszivesebben kitorolnem az erzeseim iranta.

Muszaj leszek egy jo idore mindent kapcsolatot megszakitanom vele,addig legalabbis mig el nem mulik ez a hulyeseg a fejemben. Igaz meg nemtudom,hogy talaljam neki, de a valaszt ugyis tudom, inkabb hallani sem szeretnem,mert csak fajdalmat okozna.

Ha elengedtem a dolgot, szerintetek mehet minden ugyanugy mint regen?


2018. dec. 25. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
A férfi-női kapcsolatokban időnként az egyik fél többet akar. Amíg nem egyszerre akarnak többet, vagy amíg nem adják szemmel látható jelét annak, amit akarnak, addig gond egy szál se.
2018. dec. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De nekem ez igy nagyon rossz, oszinte akarok vele lenni, ha nem is miatta, akkor magam miatt.

Ha latom, ha beszelunk nem tudom elengedni az erzeseket. De amugy hianyozni fog,mint barat, ezert gondoltam,hogy ha mar tul vagyok az erzelmi reszen,akkor esetleg folytatodhatna e baratilag megint..

2018. dec. 25. 19:34
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudod a választ!? Legalább egy esélyt adj a dolognak, különben életed végéig bánni fogod!


Gondolj bele, ha nem mondod el neki, és elkezded kerülni, az rengeteg szenvedéssel jár és még ki sem derült az igazság, hogy ő mit érez.


Ha nem mondod el neki, és úgy teszel mintha barátok lennétek, az szintén rengeteg szenvedéssel jár, és még ki sem derült az igazság, hogy ő mit érez.


Ha elmondod neki, és ne adj ég' azt mondja, hogy ő nem így érez irántad, az is rengeteg szenvedéssel jár, de legalább megkönnyebbülsz, hogy kiderült az igazság, h ő mit érez és nem tépelődsz ezen tovább.

2018. dec. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Mert? Kapcsolatban vagy vagy mi a probléma ezzel?

32/f

2018. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Tudom a valaszt, a legjobb baratjatol..

Egyszer valahogy felhozodott ez koztuk, es mondta,hogy nem tudna tobbet erezni,mint baratsag..

Ezert sem akarom hallani a valaszt,mert tuti csak osszetorne meg jobban :)

2018. dec. 25. 19:36
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kapcsolatban, de neki nem kellek es ha latom, ha beszelunk,akkor az faj, es egyre nehezebben megy eljatszani,hogy amugy semmit nem erzek iranta. Azt meg vegkepp nem akarom latni,hogy osszejon valakivel es meg a vegen nekem ujsagolna,hogy most mennyire boldog, meg ha ez gonoszul is hangzik tolem..
2018. dec. 25. 19:38
 7/20 anonim ***** válasza:
72%

Jaaaaa. Esélytelen, hogy azóta változtak a dolgok? Ez a nem akarom hallani meg egy baromság. A válasz már ott van a fejedben, semmi nem változik azzal, ha kimondja. Megpróbálni meg lehet, utána ráérsz a sebeid nyalogatni, ha kell egyáltalán. Szerintem próbáld meg.

32/f

2018. dec. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván el tudja dönteni a kérdező, hogy van-e esélye, és ha ilyen szilárdan állítja, hogy nincs, akkor annak biztos nyomós oka van.


Ha nem tudod kezelni a szituációt, akkor tényleg jobb, ha nem kontaktálsz az illetővel.

2018. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Ha lenne eselyem,akkor azt tudnam, de nincs.

Valszeg tenyleg az lesz a legjobb,ha az unnepek utan megszakitok vele minden kapcsolatot. Most ugyis elutazott kulfoldre,addig varok.

2018. dec. 25. 19:57
 10/20 anonim ***** válasza:

Én is jártam így. Elmondtam neki, aztán meg akartam vele szakítani a kapcsolatot. Rávett, hogy ne tegyem. Még sokáig húzta, nem kellett volna hagynom. Csak rosszabb és rosszabb lett.

Azt javaslom, hogy legyél vele őszinte. Ha ő nem érez így, akkor sajnos búcsút kell mondanotok egymásnak. De ne hagyd magad, ha maga mellett akar tartani. Csak szenvednél.

2018. dec. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!