Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mitől függ az, hogy beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ az, hogy beleszeretsz valakibe, vagy nem?

Figyelt kérdés
Tehát elkezdesz járni valakivel, szereted, de valahogy nem vagy "szerelmes". Más valakinél pedig ez kialakul. Miért? Mi a titok? Kémia? Vagy minél jobban/több ideje ismersz valakit, annál nagyobb az esélye, hogy beleszeretsz? Az apróságaiba, az egyedi viselkedésébe, stb?
2017. jan. 20. 09:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Főleg fiú szeret bele a lányba szituációkra gondolok
2017. jan. 20. 09:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom ennél prózaibb, akkor szerettek belém, ha szartam rájuk, nem válaszoltam, eltávolodtam. Amikor őszinte érzelmeket, odafigyelést nyújtottam, sosem lett belém szerelmes senki.
2017. jan. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2-es válaszoló érdekes véleményt írt, hasonló tapasztalataim vannak nekem is. Érzelmi önkontrollt kell/kellett gyakorolnom, azaz visszafognom magam, úgy sikerült elérnem annál aki marhára bejött nekem is. Aki nem annyira, azzal ösztönösen máshogy viselkedtem, ott kialakult magától.


Egy megjegyzés:

"Tehát elkezdesz járni valakivel, szereted, de valahogy nem vagy "szerelmes". -> Akkor nem kezdek el járni vele.


33F

2017. jan. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Mitől függ az, hogy beleszeretsz valakibe, vagy nem?"



attól, h tetszik. (valamint gyakran találkozol vele, főleg ha beszéltek is)

2017. jan. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez érdekes dolog..

Szereted őt,tehát többnek látod mint barát,de mégsem vagy szerelmes..Idővel szerintem ezek az érzések változnak az embernél.Én voltam hasonló helyzetben régebben.A lány odavolt értem,én nem éreztem viszont a szerelmet,de szerettem őt.Egy hibát követtem el..elküldtem!Majd eltelt egy-két hónap,akkor jöttem rá,hogy hogy hatalmas hiba volt elküldeni.Felvettem vele ismét a kapcsolatot,majd finoman a tudtomra adta hogy nem kér a játékaimból..tehettem bármit már.Érdekes dolog ez,mert az elején nem volt mégsem az a rózsaszín köd,hogy csak ő járt a fejemben stb..de szerettem,többnek láttam mint egy barát..mikor elküldtem és teltek a hetek,hónapok..akkor jöttem rá hogy basszus,nekem ő kell,csak már késő volt.Szóval nemtudom hogy van ez..van úgy hogy az ember szerelmes,de nem tudja szeretni a másikat hosszútávon..baráti körömben volt már ilyen helyzet is.Ezt nem lehet megfejteni szerintem hogy is működik :D

2017. jan. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!