Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszeretsz egy baratodba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszeretsz egy baratodba, akkor annak a baratsagnak lottek es nem lehet helyrehozni?

Figyelt kérdés

Lanykent jartam ilyen szerencsetlenul sajnos,nem is ertem miert tortent..legszivesebben kitorolnem az erzeseim iranta.

Muszaj leszek egy jo idore mindent kapcsolatot megszakitanom vele,addig legalabbis mig el nem mulik ez a hulyeseg a fejemben. Igaz meg nemtudom,hogy talaljam neki, de a valaszt ugyis tudom, inkabb hallani sem szeretnem,mert csak fajdalmat okozna.

Ha elengedtem a dolgot, szerintetek mehet minden ugyanugy mint regen?


2018. dec. 25. 19:23
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Eselytelen,mar eldontottem,hogy nem beszelek vele es nem is talalkozunk ameddig szukseges..aztan lehet ez igy is marad, amit sajnalnek nagyon,de aztan ki tudja megint elojonne a dolog bennem.
2018. dec. 25. 20:12
 12/20 he84 ***** válasza:
Nem mindig csak rossz vége lehet. Olyan is van, hogy őszintén elmondod, nemet mond és továbbra is barátok maradtok. Nekem van ilyen tapasztalatom korábbról egy régi jó barátommal. Még azóta is barátok vagyunk. Jobb együtt lenni barátként tovább, mint teljesen megszakítani vele a kapcsolatot és úgy szenvedni, hiányolni őt teljesen. És ha ő igazi barát, akkor nem fog emiatt hanyagolni, vagy elhagyni. Legalább így jobban kiderülne, hogyha beleszerettél, vajon akkor is veled maradna-e barátként. Ha nem maradna, legalább kiderül róla, hogy felszínes és nem igazi barát valójában, akiért utólag nem érdemes sírni.
2018. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"Tudom a valaszt, a legjobb baratjatol.."


A választ egyedül TŐLE tudhatod! A barátjának nem biztos, hogy elmondja. Lehet, h előtte letagadja az érzéseit, végül is azok nem a barátjára tartoznak.

2018. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Nem tudok a baratja lenni, fentebb leirtam mar.. foleg,ha lesz majd valakije,csak szenvednek meg jobban.

Ha latom, beszelunk nem fog elmulni.

Sajnos ilyen vagyok, ez massal is igy volt anno.

2018. dec. 25. 20:16
 15/20 anonim ***** válasza:
De ha már úgyis meg akarod szakítani a kapcsolatot, akkor nem jobb, ha előtte legalább kideríted a BIZTOS válaszát? Megmondhatod neki, hogy többet akarsz, és ha nemet is mond, legalább ő is érteni fogja, miért szakítod meg vele a barátságot...
2018. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért kellene beszélned vele, mert tartasz egy nemleges választól, hanem azért mert legyél vele őszinte, ha már barátodnak tartod, és szerintem így tisztességes mielőtt kiugranál az életéből. Nem utolsó sorban ha még az adott pillanatban nem is fogod úgy gondolni, de hosszabb távon hidd el neked is jobb lesz így. Hasonló esetbe én is beleestem. Beleszerettem a legjobb lány barátomba. Első körben csak úgy eltüntem, aztán mikor már kezdtem kiábrándulni, keresett meg és újra-és újra beleszerettem, nem sikerült továbblépnem. Ekkor határoztam el hogy kitálalok neki és elmondtam mit érzek iránta, kértem ha már nem müködőképes a kapcsolatunk a továbblépésre akkor hagyjuk egymást, mert nekem enyhén kellemetlen.

Bő 2 év után újra elkezdtünk beszélgetni, igaz még mindig szeretem, de már csak barátként. Ez viszont nem minden esetben tud müködni, ez tőletek függ, illetve attól, hogy egy kisebb-nagyobb szünet után képes vagy túllépned rajta. Első időszakban nagyon tud majd hiányozni, nekem olyan 1-2 hét után már érezhetően hiányzott, sokszor megjelent álmomban is, de gyűrd le ezt a hiányérzetet. Esetleg új társaság, új hobbi stb segíthet.

2018. dec. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
Hány éves vagy? És ő?
2018. dec. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
25-25
2018. dec. 26. 11:26
 19/20 anonim ***** válasza:
76%
Nézd, a barátágnak már lőttek, miattad. Ezt te is tudod. Próbáld meg, nem veszítesz semmit (mivel már őt, mint barátot az érzelmeid miatt már elvesztetted). De ne tűnj el csak úgy az életéből, ő sem fogja érteni és nálad is mindig benned marad a "mi lett volna, ha".
2018. dec. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mellanka ***** válasza:
Mondd el neki, lehet h o is igy erez. Ha meg nem, akkor mondd meg, hogy neked most nehez, egy kicsit eltunsz, de szamithat rad baratkent ugyanugy. Semmi baj nem lesz ebbol hidd el.
2019. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!