Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha te beleszeretnel a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te beleszeretnel a legjobb baratodba, es tudnad, hogy neki nem kellesz, akkor mit tennel?

Figyelt kérdés
Megszakitanad vele a kapcsolatot vagy csendben szenvednel mig el nem mulik ?
2019. jan. 4. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Elmondanám az érzéseim és addig, amíg nem tudom ezeket magamban rendezni és nem tudom lezárni/túllépni, addig mindenképp megszakítanám a kapcsolatot, akármennyire is fáj. Nem tudnék és nem is akarnék úgy tenni, mintha nem léteznének az érzéseim, nem tudnám ugyanúgy folytatni a barátkozást, mert akkor sosem tenném túl magam rajta.
2019. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit az első mond az elég korrekt, de szerintem veszélyes. Én kussolnék, bár az is igaz hogy ez az én gyávaságom. Ha mindenképp tudatni akarod vele, akkor jobb ha nem ilyen konkrétan teszed. Finoman lassan próbáld más irányba terelni a kapcsolatotokat. Ha rögtön lényegre térsz, akkor választ ad, ami valószínűleg nemleges lesz. Viszont ha Finoman elhintesz egy-egy olyan mondatot vagy gesztust ami miatt el kezd gondolkodni, hogy talán mást szeretnél, akkor elkezdhet gondolkodni magában. Először persze azon hogy jól érti-e a gesztusaidat, de aztán talán máson is el fog. Bocs gyengén fogalmazok, remélem azért érthető volt.
2019. jan. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En probaltam a baratja maradni, es elfelejteni a vonzalmamat, de nem igazan sikerult. A vegen csak eltavolodtunk egymastol.
2019. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem múlik el. Elmondanám mi a helyzet, és megkérném őt, hogy segítsen a kapcsolat megszakításában, illetve legyen megértő a helyzetemmel.
2019. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rule1 : Nem szeretek olyanba bele akinek nem kellek !
2019. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!