Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne neki elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne neki elmondani az igazat?

Figyelt kérdés
Hát van egy férfi,akivel lefeküdtünk. Azt hittem csak alkalmi lesz,És túl teszem magam rajta. De sajnos belészerettem. Mindkettőknek van valakije. Próbáltam elfelejteni,de nem megy. Ő tuti nem érez semmit se. Elmondjam neki?
2019. jún. 22. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Minek akarod elmondani? Bár lehet úgy könyebb lenne tovább lendülnöd, hiszen nem kell már ezt is magadba fojtanod.
2019. jún. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Igen! Érdemes lenne elmondani a barátodnak, hogy megcsalod valakivel... Illetve a szeretőd barátnőjének ugyanezt.


Bocsi, jöhet a lenullázás, de nem tudom elfogadni, ahogy a jelenlegi párotokkal bántok - mármint te és a szeretőd.

2019. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Kezdd azzal, hogy a pasidnak mondod el!
2019. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés!!
2019. jún. 22. 17:47
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Miért feküdtél le, ha csak alkalminak gondoltad? Miért nem a pasiddal feküdtél le?
2019. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elmondhatod, de mire mész vele?

Amúgy honnan tudod, hogy ő nem érez semmit?

2019. jún. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tudom.
2019. jún. 22. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor teljesen mindegy, hogy elmondod e vagy sem, mivel a válaszát úgyis tudod.
2019. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztosra nem tudhatom
2019. jún. 22. 18:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, az alapján amit írtál sokra nem mész vele, ha elmondod neki. Mindkettőtöknek van valakije, szinte biztos vagy benne, hogy ő nem érez semmit. Még ha érezne is,akkor se hiszem, hogy összejönne veled ilyen körülmények között.
2019. jún. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!