Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedés közben mikor illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedés közben mikor illik elmondani, hogy eszméletlen perverz vagyok? F31

Figyelt kérdés

Nem vagyok szex orientált, söt komoly kapcsolatot keresek, de a szexuális beállitottságom nagyon beteg.

Nem tudok ezzel mit csinálni, 10-en éves korom elején kezdődött.

Erről mikor illik szólni?



2019. szept. 1. 22:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Bövebben?

Valakinél már az orál is perverznek számit

2019. szept. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Pl feláll ha kinoznak valakit.

Imádom a kötözös játékokat, meg rengeteg dolgot, amit nem szeretnék most kifejteni.

2019. szept. 1. 22:20
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem mielőtt komolyra fordulnának a dolgok érdemes, ha nem tudsz lemondani ezekről a dolgokról.
2019. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindegy, hogy te akarsz konkrétan ilyen csajt, vagy konkrétan tetszik valaki, akiről ezt nem tudod, hogy szereti-e.

Amennyiben az első, akkor javaslom, hogy szexoldalon keresgélj.

Ha a második, akkor jobb, ha az első szex-szel kapcsolatos beszélgetéskor megemlíted, mert jobb az őszinteség.

2019. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy szóba kerül a szex. Se a saját, se más idejét ne vesztegesd.
2019. szept. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én elvagyok azzal is, ha sosem élhetem ki a vágyaimat. Van köztük olyan is, amit kvázi lehetetlen. Vagyis fogalmazzunk úgy, hogy a társadalmunk akkor sem tolerálja, ha a másik fél is beleegyezik.

Szóval ebbe beletörödtem. Csak attól félek, hogy idővel kiderül, és nem fog tudni ugyan olyan szemmel nézni rám az, akit esetleg idő közben megszeretek.

2019. szept. 1. 22:32
 7/18 A kérdező kommentje:
Próbáltam regelni szextárskeresöre, ott vannak hozzám hasonlók, de nagyon szex orientáltak, engem jobban érdekel, hogy komoly kapcsolat legyen, még ha soha nem is élvezhetem eléggé.
2019. szept. 1. 22:33
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi vagyok, megírod privátba?
2019. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Meg, ha előtte rám írsz, vmi minimámisat írsz magadról ki vagy és utána meg nem írod ki ide.
2019. szept. 1. 22:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem vagyok szex orientált, söt komoly kapcsolatot keresek"


Én is komoly kapcsolatot keresek, de szexorientált vagyok.

Ez a kettő nálad miért ellentétes?

2019. szept. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!