Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondani az igazat vagy hallgatva tovább lépni?

Figyelt kérdés

Tavaly auguszustban regisztráltam tinderen. Mivel világéletemben 0 önbizalmam volt, így nem mertem vállalni a saját arcom, netről vett képet raktam fel. El is kezdtek jönni a párok, beindultak a beszélgetések is, kivel hosszabb, kivel rövidebb ideig. Mígnem aztán megismertem egy lányt, akivel nagyon közel kerültünk egymáshoz a beszélgetések során. Onnantól kezdve csak vele beszélgettem és beszélgetek is mind a mai napig. Persze pár hónap után szóba jött, hogy jó lenne most már találkozni. Amire persze én mindig előhözakodtam valami indokkal, hogy most miért nem jó. Volt olyan is, hogy ő rákérdezett, hogy biztos én vagyok-e képeken, mert neki kezd kicsit gyanús lenni, hogy kamu vagyok. Ilyenkor valahogy mindig sikerült eloszlatni a kétségeit, mert aztán nem jött elő ezzel. Viszont 2019 vége felé bennem valami elkezdett megváltozni. Addig is szorongó típus voltam, de azóta valahogy borzalmas mértékben eluralkodott rajtam a szorongás. És a legfőbb oka ennek az a hatalmas bűntudat, amit attól érzek, hogy hónapok óta becsapom ezt a lányt. Egyre jobban ragaszkodom hozzá, és ez kölcsönös. Azt mondja, hogy neki még senki nem írt ilyeneket, soha senkitől nem kapott ennyi szeretetet, mint tőlem. Viszont egyszer szóba került, hogy nem szereti, ha átverik és az ott el is vágná magát nála. Az utóbbi pár napban rengeteget őrlődök, hogy beismerjem-e neki ezt az egészet vagy inkább csak zárjam vele a kapcsolatot. Járok pszichiáterhez is, megkérdeztem tőle is, hogy mit javasol de csak annyit mondott, hogy szerintem mindig az őszinteség a legjobb út és, hogy valószínűleg a lányban is kialakult már egyfajta érzelmi ragaszkodás felém. Ti mit tannétek a helyemben?

L22 / F29


2020. jan. 26. 15:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos nem tudom sajnálni ezt a lányt, mert akinek nem esik az le, hogy akinek fura mód nincs facebook, instagramja (gondolom ezt hazudtad te is) az kamu, az egy hülye egész egyszerűen vagy naív, vagy mind a kettő.
2020. jan. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Mondd el neki az igazat, igy ahogy itt leírtad. Ha lelkiekben közel kerültetek egymáshoz igazán, akkor lehet, hogy elfogad úgy is.
2020. jan. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

A helyedben falba verném a fejem, hátha helyre rázza a meszet az agyadban.

Ennek mi értelme? Eleve, az első perctől egyértelmű, hogy sose fogtok találkozni, mert élőben nem tudod magad másnak hazudni.

Mit nyertél ezzel az egésszel? Lett barátnőd? Nem lett, elvégre a csaj nem is téged kedvel.

Eleve online, arc nélkül, mindenki a legjobb arcát mutatja. Te is, kár is tagadni. Arra mit írtál, mikor leírta, hogy a hazugság kizáró ok? Az őszinte igazat? Ő, dehogy! És hány meg hány ilyen apró, ártatlan kis szépítés van egy hónapokig tartó beszélgetésben.....

Ezért van az, hogy se a külsőd, se a belsőd nem ismeri a làny. Nyugodj bele, hogy te se az övét!

Itt igazából csak azt teheted, hogy mindent egy lapra teszel fel. Küldd el a fotód, ŐSZINTÉN valld be, hogy miért hamis képpel vagy fent, azóta miért nem mertél igazat írni, és ha ennek ellenére még meg akar ismerni, akkor írjon neked. Ha három napig nem keres, akkor lezártnak tekinted, nem keresed, és mennyire bànod, hogy ezt elkezdted.

Röviden, őszintén, saját fotót mellékelve.


A kiscsaj jól po.fára esik, de tanul belőle, hogy neten mindenki hazudik, és aki nem hívja randira, az kamus.

Te meg magadnak keverted, majd kihevered.

2020. jan. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én elmondanám. Nézd, mik az opcióid?

A) Nem mondasz neki semmit, és folytatjátok ezt a csak neten való kommunikációt egészen addig, amíg valamelyikőtök meg nem unja és/vagy nem talál mást. Ha te találsz magadnak, akkor nem annyira gáz, ha ő, akkor igen, ráadásul elég sokáig benned lesz a "mi lett volna, ha...?" érzés.

B) Elmondod, és azt mondja, hogy átverve érzi magát, nem akar többet látni. Pech, bár meg tudom érteni, előre látható egy ilyen kezdés után. De akkor is legalább a lehetőségekhez mérten korrekt maradtál (értsd: először teljesen őszinte voltál vele fél év alatt).

C) Elmondod és azt mondja, nem zavarja. Őszintén csodálkoznék ezen a forgatókönyvön, de ha ennyire megkedvelt online... végülis miért ne.

2020. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Három lehetöséged van: 1:hallgatva tovább lépni

2:Elmondani az igazat és tudomásul venni, hogy kirug.

3:Elmondani az igazat és örülni, hogy megbocsát, ha nehezen is.

Eredményét tekintve 1 és 2 ugyanaz. Van kérdés?

2020. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Rövidre zárva: a 2 eset közül, ha elmondod az igazat, akkor kicsi esély még lehet arra, hogy megbocsát (pláne akkor, ha egy hasonló kaliberű srác képét raktad fel, nem pedig egy modellét), ha nem, akkor ugyanaz lenne, mintha csendben lelépnél...
2020. jan. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egy elég jó képű, mai lányok tipikus esete srác képét raktam fel, szerintem nem sok közöm van hozzá.
2020. jan. 26. 16:08
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Nehogy a 3-asra hallgass!

Mikor úgy látod rajta, hogy megértőbb hangulatában van, akkor mond el neki. Fontos, hogy ne a neked megfelelő időben, hanem ő hozzá időzíts.

Viszont nem biztos, hogy jobban jársz, mert most legalább valamilyen szinten ő van neked, amíg nem jön össze mással.

2020. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy nézel ki? Lehet, hogy így is tetszenél neki.
2020. jan. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Tökmindegy mit javasoltok :D voltam így énis. Úgy elküldtem a dagi leányzót hogy aztse tudta merre van arccal :D
2020. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!