Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok rosszul kódolva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok rosszul kódolva?

Figyelt kérdés

Nemrég beleszerettem egy férfiba. Tiltó listás,mert van párja,gyerekei,es ezért nem közeledtem (ennek ellenére kikezdett velem,bár inkább csak szédít,játszik velem) a lényeg,hogy egy tuskó (nem bunkó velem,csak szórakozik ami nem jó).


Ezzel szemben van egy fiú. Kedves,aranyos,a külsejével sincs baj,de egyszerűen nem hoz lázba,pedig úgy érzem személyiség alapján őt kéne szeretnem.

Félreértés ne essék,egyik se adonisz. Sőt,aki tetszik egy apatestű,hanyagtartású pasi,nem túl előnyös személyiséggel. Akkor miért ő kell?? Sosem vonzott ez az elérhetetlen lónyálszerelem.


2020. jan. 26. 09:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Refactor-áljalak? :))
2020. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
19%

Nincs olyan, hogy “őt kéne szeretned”.. Ezt ki mondta?

Ha a másik férfi tiltó listás, akkor felejtsd el, de azt nem értem, hogy miért kellene rögtön belerohanni egy másik kapcsolatba másik férfi jelölttel.

Kibírod egyedül is, nem muszáj döntést hozni két rossz választási lehetőség közt. Talán majd megismersz olyan férfit is, aki nem szórakozik veled és te is beletudsz szeretni.

Annak nincs értelme, hogy kiakarod használni azt a fiút, hogy túl tedd magad a másik férfin.

2020. jan. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!