Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok rosszul kódolva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok rosszul kódolva?

Figyelt kérdés

Nemrég beleszerettem egy férfiba. Tiltó listás,mert van párja,gyerekei,es ezért nem közeledtem (ennek ellenére kikezdett velem,bár inkább csak szédít,játszik velem) a lényeg,hogy egy tuskó (nem bunkó velem,csak szórakozik ami nem jó).


Ezzel szemben van egy fiú. Kedves,aranyos,a külsejével sincs baj,de egyszerűen nem hoz lázba,pedig úgy érzem személyiség alapján őt kéne szeretnem.

Félreértés ne essék,egyik se adonisz. Sőt,aki tetszik egy apatestű,hanyagtartású pasi,nem túl előnyös személyiséggel. Akkor miért ő kell?? Sosem vonzott ez az elérhetetlen lónyálszerelem.


2020. jan. 26. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem rossz kódolás, Te ilyen vagy és kész.
2020. jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem úgy működik, hogy abba szeretünk bele, akibe észszerűbb volna.
2020. jan. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan jobban tetszik az elsőnek említett férfi külseje, mást nem tudok felhozni okként, hiába írod, hogy nincs baj a másik kinézetével sem. Mert vajon mi a jó abban, ha csak szórakozik veled, meg amúgy is van párja? Nyilván a kinézete tetszhet jobban.
2020. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Oké, ez most 2 ember és a jelenlegi helyzet. Még van pár milliárd ember és egy csomó idő...
2020. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat,és,hogy ilyen tapintatosak vagytok!

A másik fiú egyébként szerintem aranyos,kedves a mosolya is,nincs vele gond (átlagos alkat) szóval szigorúan véve még jobban is néz ki,kint akibe szerelmes vagyok.


Igazàból itt az a baj,hogy szeretném magam hamar túltenni ezen a pasin,de egyszerűen nem megy. Mikor érzem,hogy távolodom,újra magához édesget... Ezen felül ki is akart velem kezdeni pár légyott erejeig (ezt válasz nélkül hagytam).

2020. jan. 26. 10:27
 6/12 anonim ***** válasza:
63%

Egy tipp: gyerekkor, szülők?

Nem mindig, de sok esetben onnan erednek az ilyen jellegű problémák.

De lehet, simán csak annyi az egész, amit #10:11 írt. Tényleg nem úgy van ez, hogy észérvek alapján le tudod beszélni magad egy emberről, illetve rábeszélni egy másikra.

2020. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
23%

1. Mert van benne valami, ami belőled hiányzik, amit a saját személyiségedben kéne kifejlesztened, de hamarabb van annál vele fuzionálni.

2. Mert a kapcsolat hordoz valami olyan konfliktust, ami feldogozatlan és ezért megtanulandó az életedben.

2020. jan. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
25%
Nem rossz kódolás ez, csak egyszerűen vonzóbb az, akit nem lehet csak úgy megkapni.
2020. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
37%
Milyen a te személyiséged? Általában az a vonzó az embereknek, ami nincs meg bennük.
2020. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Voltaképpen engem pont az vonz,hogy hasonlít rám. A humora,a temperamentuma,a gondolkodása,a reakciói. Mind-mind valamelyest hajaz az én viselkedésemre. Olyan "bolondos",mint èn. Talán az az egy különbség van,hogy őbenne van némi rosszindulat,bennem nincsen (de ez pl nem is tetszik,csak elfogadtam).
2020. jan. 26. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!