Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet eddig, hogy rosszul közelítettem meg a problémát?

Figyelt kérdés

Mindig abból indultam ki,hogy velem lehet a probléma és ezért nem találok magamnak barátnőt.

Azonban eljutottam egy olyan szintre,amelybe egyszerűen nem tudom,hogy mibe lehetne belekötni.

Lehet ,hogy nőkben van egy olyan dolog,ami engem nem tesz számukra vonzóvá?


2019. dec. 7. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hú máma piszokul belejöttem,aham lehet hogy van bennük ilyen gézu taszító dns,vagy nem tudom hogy hívnak,és ha olyan szinten vagy már akkor te igazából alfahím vagy,csak a nők ezt nem veszik észre,értem én a lényeget,na már most ahhoz hogy becsajozz azért kell ám hajtani,jó dumával,kisugárzással,és ilyenek,ha nem akkor majd a polgármesteri hivatal előbb-utóbb kiutal neked valakit..
2019. dec. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy közelíted a problémát hogy tovább tanulsz? Meg nincs egy deka túlsúly sem rajtad?
2019. dec. 8. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!