Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bölcsebb lenne végleg felhagyn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bölcsebb lenne végleg felhagyni a társkereséssel, ha 27 évesen szinte semmilyen sikerélményem nem volt a nőknél?

Figyelt kérdés

16 évesen csókolóztam először és utoljára, azóta lényegében csak kudarcok és visszautasítások jutottak, még egy randi vagy alkalmi légyott se jött össze.

Az elmúlt tíz évben az volt a legintimebb pillanatom, amikor egy temetésen arcon puszilt egy részvétet nyilvánító nagyjából velem egykorú nő.


2020. jan. 26. 06:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

31 vagyok.


Átlagos. De az a nők többségének nem megfelelő. Azt kell hogy mondjam a saját tapasztalataim szerint hogy később se várj változást. 27 évesen ez a hajó számodra is lekésett.

2020. jan. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mekkora hülyeség már első válaszoló. Én is 27 vagyok, volt néhány barátnőm, a leghosszabb is fel éves volt. Két éve semmi. Mindenkinek van esélye bármikor, nincs olyan hogy betöltötte X. életévét és utána reménytelen. Persze, lehet hogy nehezebb lesz találni, de inkább nehezen találj megfelelőt.
2020. jan. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Bölcsebb lenne nem erőltetni, magaddal foglalkozz, a barátnő pedig majd jön magától, türelem...
2020. jan. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tévedés, nincs mindenkinek esélye, az élet nem ilyen
2020. jan. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3-as mekkora hülye.

Mikor jön majd, ha lesz 50 éves?

Annak most kellene jönnie.

Ha meg nem erőlteti (azaz nem kezdeményez) végképp semmi nem lesz.

2020. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom megérteni hogy lehet valaki ilyen -beállitottságu. 27-28 évesen lett meg a századik strigulám(addig számoltam).

Na nem göcsölsz ennyire rá, könnyebben menne.

Kezdj el edzeni, figyelj oda az öltözködésre, legyél laza a csajokkal. Autó sem hátrány, de nem olyan fontos mint itt beállitják.

2020. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki olyan jóképű csávó mint te 6-os.
2020. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rockarc ***** válasza:

10 eves hatranyt szedtel ossze 10 ev alatt es egyre csak no. Komoly valtozas nelkul ebbol nem lesz semmi. A tarskeresesi prioritas helyett lehet az elet egyeb teruletere kene koncentralnod, ahol tobb siker er. Akkor az magaval hozhat meg valami erdeklodest a masik nem reszerol, vagy nem. De legtobbszor nem. A bukmekerek ellened fogadnanak.


43F

2020. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os, biztosan olyan jó dolog lehet? Fertő lehetsz.
2020. jan. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!