Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak! Szerintetek mikor érdemes a társkereséssel foglalkozni egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval konkrétan tömören a lényeg hogy elkezdtem magammal foglalkozni hogy komfortosabban érezzem magam a bőrömben és végre az legyek aki mindig akartam lenni. Elkezdtem már több mint egy hónapja edzeni és fogyni, de viszont a igazán látszólagos eredmény még várat magára ettől függetlenül mert ez nem pár hónapos folyamat mint sokan hiszik és nem is szeretném felgyorsítani mivel tartós, fenntartható változást szeretnek legfőképpen magam miatt nem mások miatt.

A kérdésem az, hogy a társkereséssel csak akkor foglalkozzak mikor már úgy nézek ki ahogy szeretnék, azaz még jobban fogom érezni magam a bőrömben,több önbizalom...stb vagy ebben a fejlődési szakaszban is adjak esélyt? Mivel nem erőltetem a társkeresést így egyik döntés sem olyan nehéz számomra. Persze mondhatni hogy nem a külső számít, de azt az embert aki jobb emberré szeretne válni, annak számít önmagára nézve, mivel sokkal jobban fogja érezni magát,magabiztosabb lesz és ugye így a kisugárzás is más lesz.



2018. szept. 18. 07:12
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Ha nő vagy, akkor bármikor, minden nőnél sorban állnak a jelentkezők, akárhogy is néz ki.

Ha férfi vagy, akkor várj addig, amíg tökéletes alkatod nem lesz!

2018. szept. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon a külsőre koncentrálsz, és ahhoz akarsz társítani mindent, és ez nem jó, mert nem törődsz a belsőddel. Amikor meg le fogsz fogyni, akkor csodálkozol, hogy ugyan lefogytál, de semmi nem változik a lelkedben. Én nem erőltetnék a helyedben semmit, inkább kicsit jobban befelé fordulnék, és kitakarítanám magamból a rosszabb dolgokat.
2018. szept. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Én évekkel ezelőtt kezdtem sportolni, mert 23 évesen egy 59 kilós férfit nem vettek észre "párkapcsolati alapanyagként" a nők. Most, pár évvel később, 80 kilósan ugyanúgy nincs sikerem. Nem változott semmi, csak én magam jobban érzem magam a bőrömben, de nem vonzódnak jobban hozzám vagy vesznek észre jobban, vagy ilyesmi. Ebből gondolom, hogy nem ez számít. (31/F)
2018. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!