Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányszor érdemes ráírni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor érdemes ráírni egy nőre Facebookon ha nem válaszol (arra, hogy például hogy van, mi újság, hogy mennek a dolgai, stb?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 22:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Látta az üzeneteket?

Olvasd el a névjegyét, milyen elérhetőségeket preferál, stb. Nem mindenki FB-bzi, sőt, ha lehet, kerülik.

2018. szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyennel indítasz hogy hogy vagy, mi újság stb, arra elég gyakran nem válaszolnak ,de egyébként a kérdésre a válaszom: egyszer sem

Ha már írtál neki és látta, de később se válaszolt, én azt mondom többet ne is írj rá

2018. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenekre, hogy hogy vagy, mi újság mit lehet válaszolni?
2018. szept. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Írd neki, hogy "Hello, mizu? Van nálatok mizo? Álljunk össze, mint két kicsi lego" :D
2018. szept. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Velem egy teljes évig csinàlta ezt egy férfi. Éreztem hogy nem akarok tőle többet, amit tisztán megmondtam neki, tehàt nem hülyítettem valótlan dolgokkal. Többször visszautasítottam, nem értette meg. De állandóan azt írta " hogy vagy, mizu?" sokszor nem válaszoltam neki semmit de csak folytatta.

Ha látta és nem válaszol semmit akkor nem érdekled. Vagy lehet éppen dolga volt és elfelejtett válaszolni. Mi ezt nem tudjuk innen megmondani.

De ha nem vagytok napi kapcsolatban akkor nem tudom ilyen kérdésre mit lehet válaszolni.

24N

2018. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát attól függ ki írja, ha egy magas jóképű jó autós srác akkor általában lehet írni hogy: "Húúúú de jó hogy írtál!!! :-) Remekül vagyok és te? Képzeld... Hétvégén jön bulizni?" Ha egy átlag író akkor meg vagy nem válaszolnak, vagy "fáradt vagyok" "épp dolgom van" "semmi" stb, nem?
2018. szept. 17. 22:33
 7/21 anonim ***** válasza:
86%
6 Még az se biztos, hogy egyáltalán eljut hozzá az üzid.Mert van olyan alkalmazás, ami egyenesen kukázza az üzeneteket, tehát el sem ér ahhoz akinek küldöd.
2018. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Azt hiszem az utolsó hozzászólásoddal meg is válaszoltad, hogy miért nem reagál az illető az üzeneteidre...
2018. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
6 Ilyenkor van az, hogy kiválasztasz egyet az ismerősei köréből-akár férfit, akár nőt, írsz neki, hogy szóljon az illetőnek.Ez mindig célba szokott érni. Mert vannak olyan féltékeny egyedek, akik veszik a bátorságot, és más fiókját machinálják.
2018. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha érdekled, akkor bőven elég egyszer, maximum kétszer, ha azt is látta, de nem válaszol, akkor többször felesleges, nem érdekled. Az van, hogy ha valakivel kölcsönösen érdeklődtök egymás iránt, akkor teljesen mindegy mivel indítasz, mert reagálni fog rá, hiszen ő is szeretne veled írni. Ha nem, akkor meg mindegy mit írsz vagy mit kérdezel tőle.
2018. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!