Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Újságot osztogató lányhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újságot osztogató lányhoz erdemes odamenni? Hogyan?

Figyelt kérdés
Munkába menet szoktam látni egy (Számomra) gyönyörű lányt, viszont ő újságot osztogat, én meg megyek melóba. Érdemes lehet odamenni hozzá elhivni valahova? Ha igen hogyan? Köszönöm a válaszokat előre is

2016. szept. 14. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szia! Kérek 100 Lokált! Köszi."


Így.

2016. szept. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

kérj tőle mondjuk egy újságot...! :D


Aztán sírj fel, hogy nem ő a címlaplány. Vagy kérdezd meg tőle, hogy hol van az impresszum, mert a terjesztésért felelős cég elérhetőségére lenne szükséged, mert szeretnél információkat az egyik elbűvölő munkatársukról (közbe mosolyogj rá)

2016. szept. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lábaidon menj oda hozzá, és mondd el neki, hogy már régóta tetszik, szeretnéd jobban megismerni. Mondd meg neki, hogy hívnak, és add meg neki a számodat, ha benne van.
2016. szept. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, ha elviszed az összes újságot, akkor megiszik veled egy kávét?
2016. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérj 1 újságot, aztán szólítsd meg. Nem fog senki egy tuti ötletet adni és megírni neked 1 forgatókönyvet, hogy aztán a leszólításnál elfelejtsed az egészet a szorongástól :) Akkor jó az egész, hogyha természetesen csinálod. Szerintem túl sokat gondolkozol és már most előre (nem írtad, de van egy érzésem, hogy így van) rágörcsölsz. Nincs mitől félned és nincs mit vesztened :)
2016. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fú, ilyen esetem nekem is volt, majdnem elütött az autó. Azóta se járok a belvárosban. :D Egyébként miért ne lenne érdemes, az osztogatás eleve megkönnyíti a dolgod, na meg ha már egy ideje csinálja ezt a munkát hozzá szokott az emberekhez és elég nyitott lehet a megszólításokra. (Diákkén én is csináltam és meglepően nyitottá tett.)
2016. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy mi újság, biztos eredetinek találná :D
2016. szept. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!