Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy egy nőnek elég odamenni egy pasihoz és már nyert ügye van?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 18:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Nőként azt mondom, hogy ez tényleg így van. Miért akarod azt a látszatot kelteni, hogy mégsem?
2016. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert talán nevettek már ki? Mert szinte nekemjött már egy számomra idegen srác barátnője, mégis mit képzelek magamról, hogy rá mertem nézni? Mert kaptam már meg, hogy mégis miből gondolom, hogy pont velem le fognak állni?
2016. márc. 19. 18:09
 3/21 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én nem hiszem azt, hogy ez minden esetben így van. Viszont a legtöbb esetben el tudom képzelni, hogy bejön.
2016. márc. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A nők is úgy vannak vele,hogy azokat a pasikat nem tudják könnyen megszerezni akikre igazán vágynának.
2016. márc. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

Szóval ha jól értem egyszer odamentél egy sráchoz, de egy helyi másik csaj(!) elküldött onnan?

Nekem ez messze nem tűnik egyenértékűnek azzal, ahogy a nők tudják kiröhögni és elküldeni a srácokat.

2016. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Az tény, hogy sokkal könnyebben szexelhet egy nő (nőként mondom), de hogy bármelyik pasit meg tudjuk szerezni, na az tényleg túlzás.
2016. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben van így. Persze de hamarabb összejön egy csajnak egy férfi mint forditva!
2016. márc. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Nem, konkrétan szinte úgy lehordott, mintha megerőszakoltam volna a barátját, miközben halvány lila gőzöm nem volt arról, hogy most mi is van a sráccal, van-e valakije, vagy nincs. Jó ideig nemhogy férfira, de még párokra sem mertem utána ránézni.

Szerintem te sem tudod milyen, mikor a férfiak röhögnek szembe...

2016. márc. 19. 18:20
 9/21 anonim ***** válasza:
4# Na nem egészen. Meg tudja kapni, de csak egy éjszakára. De ez már pont elég hozzá, hogy aktiválja a jónővagyok gént, onnantól kezdve már csak hasonlóan magas kaliberű férfival hajlandó foglalkozni és abban reménykedik, hátha az egyiket valahogy maradásra tudja bírni. Aztán kifut az időből, mire "megelégszik" vele egy kategóriába eső fickóval, akivel sohasem tudja élvezni az együttlétet.
2016. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, a kérdezőnek az a baja, hogy egy nő azt gondolta, elég ránézni a barátjára, hogy elcsábítsa. Akkor most pontosan hogy jön ide, mit gondolnak a férfiak?
2016. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!