Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy egy nőnek elég odamenni egy pasihoz és már nyert ügye van?

Figyelt kérdés
2016. márc. 19. 18:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Úgy jön ide, hogy a férfiak azt gondolják (nem mondom, hogy mind, de a többség), hogy egy nőnek nem kell félni semmitől, sem visszautasítástól, sem kigúnyolástól, sem hisztérikus barátnőtől.
2016. márc. 19. 18:30
 12/21 anonim ***** válasza:
48%

Júúúj, 8-as, szegénykém.

Egyszer elküldött valaki az anyádba.

Akkor most legyél szíves és gondod végig, hogy férfiként ezt éled át naponta, pedig csak annyi a bűnöd, hogy átlagos vagy.

Van még kérdésed?

2016. márc. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ahhoz nagyon jó csajnak kell lenni, hogy nyert ügye legyen. Engem eddig ilyen 30-40 nő szólított le fényes nappal (nem szórakozóhelyen részegen) azzal a szöveggel, hogy szimpatikus vagyok neki és meg szeretne ismerni, de abból csak 4-gyel jöttem össze, az összes többit lekoptattam.
2016. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Elkezdhetsz vergődni, hogy kinek a rosszabb, én csak azt szerettem volna közölni, hogy egy nőnek sem csak válogatni kell, hogy ki legyen a párja, főleg, hogy a férfiak szemében az átlagos nő már átlag alattinak számít, akivel ugye nem állnak le...
2016. márc. 19. 18:35
 15/21 Kenzo Tenma ***** válasza:
#14 Miért ne állnék le átlagos nővel? Ez is egy hülye általánosítás. Nem csak a külső számít.
2016. márc. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Oké kérdező, nem fogok veszekedni, de megtehetnéd, hogy mutatsz nekem képet 5 átlagos nőről.

Meglehet, hogy valamelyikünk mást ért a kifejezés alatt.

2016. márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
55%
Mert nekik a nő 16-25 év közötti, max. 52 kilós, bőrhiba nélküli, hosszú hajú amazon.
2016. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

17-es

Szóval szerinted a férfiaknak nem kell egy 26éves, 53 kilós, kicsit szeplős, közepesen hosszú hajú nem amazon?

Akkor ezt nézd meg: [link]


Ha már ilyen abszurd dolgokat mondasz, ügyelj a határokra.

Tudom, hogy ha 66 kilót mondasz, meg rövid hajat, akkor sok "így van"-t fogsz kapni, mert valóban így van: a túlsúlyos és rövid hajú lányok nem menők.

2016. márc. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
76 kilót akartam írni, de mondjuk magassága válogatja...
2016. márc. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem menők, ez tény. De ők is nők. Csak amikor egy férfi nőkről beszél, nem az egész női nemre gondol, hanem azokra gondol, akik neki tetszenek.
2016. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!