Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hányszor érdemes ráírni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányszor érdemes ráírni egy nőre Facebookon ha nem válaszol (arra, hogy például hogy van, mi újság, hogy mennek a dolgai, stb?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 22:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
10 Szerencsétlen fazon üzenete el se jut a címzetthez, ez itt a probléma netovábbja.
2018. szept. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, ha megakarod keresni, vagy beszélni akarsz az illetővel, kérd meg a kollégáit, vagy barátait, hogy adják át az elérhetőségedet neki. Telefoni, email és egyebek.
2018. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
"kérd meg a kollégáit, vagy barátait, hogy adják át az elérhetőségedet neki. Telefoni, email és egyebek" - Értelmes ember nem adja ki a kollégája/barátja privát elérhetőségeit idegeneknek. Nem az a baj hogy nem kapja meg az üzenetet, hanem hogy nem akar válaszolni. Ha elkezdni hívogatni meg más felületen írogatni az már inkább zaklatásnak tűnik és tiltva lesz a fenébe mindenhol.
2018. szept. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem válaszol, az is egy válasz, mégpedig, hogy nem szeretne veled semmilyen kapcsolatot tartani. Az első válaszolatlan levél után esetleg még érdemes egyszer írni neki, hogy megbizonyosodj, tényleg nem arról van-e szó, hogy nem kapta meg valamiért, amit írtál. De ha erre sincs válasz, akkor azt veheted úgy, hogy nem érdeklődik irántad, és azt sem szeretné, ha te írnál neki a továbbiakban.
2018. szept. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, keresd meg az illetőt. A javaslatom szerint.


Most már csak azért is. Örülni fog neked.

2018. szept. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

*Más FB fiókjának illegális feltörése az bűncselekmény. Törvény bünteti.


A felbujtókat is bünteti.

2018. szept. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Hát attól függ ki írja, ha egy magas jóképű jó autós srác akkor ..."


Aham, te biztos egy ronda, dagi lanyra irtal, ugye?

2018. szept. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Háromszor.

Az elsőre nem válaszolok, mert minden nőnek ír, tehát nem személy szerint nekem szól.

A másodikra sem, mert unatkozik.

A harmadikra visszaírok és beszélgetünk.

2018. szept. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
Azért a hatos válaszban benne van minden. Ilyennek én se válaszolnék, pedig én már egy nyolcvan és a halál közötti vénasszony vagyok.
2018. szept. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
91%

Ha látta és nem válaszol ne keresd többet. Nem akar veled beszélgetni, azért nem válaszol.


Én komolyan elkezdenék parázni, ha valaki ezután még a munkatársaim is zaklatná az elérhetőségem után.

2018. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!