Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor lettek ennyire anyagiasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lettek ennyire anyagiasak a lányok?

Figyelt kérdés

Kiestem a párkeresésből már nagyon rég. Lassan 10 éve.

Akkoriban nem emlékszem, hogy ennyire anyagias lett volna a generációm. (35+ )


Itt a panaszáradatot olvasom, hogy nincs normális nő, mert pénz+lakás+kocsi az elsődleges szempont számukra.


Mi történt? Nőként érdekelne, hogy tényleg ennyire anyagiasak lettek a lányok, vagy csak fel van fújva? Tényleg ilyen nehéz most fiatal férfiként normális lányt/nőt találni?


2020. jan. 25. 10:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
22%
Amikor a férfitársak egymást kezdték el kizsákmányolni a női szépség felhasználásával.
2020. jan. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%

A "közösségi", és párkereső oldalak elterjedésekor. Az ott érkező óriási mennyiségű pozitív impulzusra úgy száll el az egojuk, hogy a világ legértékesebb kincseinek tekintik magukat, és hogy nekik minden JÁR!

Persze a média többi része is felelős de azoknak sokkal kevésbé káros a hatása.

2020. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Mindig is azok voltak. Nem csak a nők , hanem eleve az emberiség Régen hogy házasodtak ? Kinek milyen van , ki hogyan jár a legjobban.

Az évtizedek változtak , de senki nem szeretne hajléktalan lenni a szerelem oltárán.

Szabadon választunk párt ,se ez nem változott ma sem. Nem tudom miért kell úgy csinálni , mintha az csak mostanában alakult volna ki így. Szerintem nagyon is benne maradt az emberekben , hogy szeretnenek minél jobban élni. Vagy legalább egy olyan párt maguknak , akin látszik , hogy hajlandó tenni a jobbert.

2020. jan. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
29%

A környezetemben senki sem anyagias,akár a budai fogorvos házaspár lányát nézem,akár a baranyai faluból jövő,alkoholista szülők lányáról van szó.

Mindenkinek vannak céljai és ezért tesznek is. Nem a leendő párjuktól várják el. Én se várom el az anyagi segítséget,a szüleim szerencsére tudnak engem támogatni,mert az egyetem mellett nincs időm dolgozni. Ha meglesz a diplomám(orvosi,tehát sokat fog érni),akkor akkor sem a nulláról fogok indulni.

2020. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondhat bárki bármit, azért a pénz fontos. Nem kell belőle csilliárd, de mindenkire jól működő egzisztenciára vágyik... főleg miután megtapasztalta közvetlen, vagy közvetett formában.
2020. jan. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%

" nem voltak anyagiasak a lányok"


Hiába, az idő mindent megszépít :)

2020. jan. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem lettem szingli, csak pont azon gondolkoztam, ha az lennék az totál szívás lenne. Valahogy mintha kikoptak volna az értékek-belső- és már csak az a lényeg, hogy pénz pénz pénz. Vannak itt totál értelmes férfiak, de mivel nincsenek meg az adott anyagi feltételek, így kiesnek a nők látószögéből.


Sem védeni, sem elítélni nem akarom egyik felet sem. Egyszerűen csak érdekelnek a vélemények, ki hogy látja, mikortól lett ennyire fontos a vagyon. Igaz a mamut is, a feudalizmus is, és a rendszerváltás is. Csak amíg a korábbi időszakokban mégis sokan találtak párt, azért napjainkban szerintem csökken a párkapcsolatok száma, de ez is csak egy vélemény.

2020. jan. 25. 12:26
 18/25 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem ezt itt nem lehet normálisan megbeszélni, mert mindenkinek kicsit maga felé, a saját neme felé húz a keze.

Amit tapasztalok: Meglepően sok tizen-huszonéves lány első 5 kérdésében van ismerkedéskor, hogy mennyit keresek, van e lakásom és kocsim. Több olyan ismerősöm is van, akit azért koptattak le nők, mert megtudták, hogy valami egyszerűbb, kevesebbet kereső melót csinál. Nálam ha megtudták, hogy mérnök leszek/vagyok, akkor érezhetően érdeklődőbbek voltak páran, ha mást mondtam, akkor néhányan eltűntek.

Nem azt mondom, hogy minden nő anyagias. Simán lehet normálisat találni. De, azt is viccesnek találom, amikor valaki azt mondja, hogy ritka az ilyen nő. Átlag szerintem 10-ből 1-re jellemző ilyesmi jellegű anyagiasság.


Hogy miért? Mert megtehetik. Vannak palimadarak és vannak, akik csak pénzt akarnak felmutatni és amúgy sem erőltetnének mást.

2020. jan. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
97%

"Itt a panaszáradatot olvasom, hogy nincs normális nő, mert pénz+lakás+kocsi az elsődleges szempont számukra."


Azért nem kell készpénznek venni, amit itt olvasol. Olyan, mintha a kulcslyukon keresztül néznél be a lakásodba és semmi különöset nem látnál, úgyhogy azt hinnéd, hogy minden rendben van, de közben a látótérből kieső részben kokaint szívna fel a feleséged s#ggéről a szeretője és két hulla feküdne a földön. Amikor a 30 évesen még egy percet sem dolgozó, az anyja kisszobájában naphosszat anime lányokra fsztverő, ápolatlan, igénytelen, általános hetedikből 18 évesen kibukott Petikét elutasítja egy csaj, akkor nyilván az ő kis lelkét is simogatja, ha megindokolja magának a történteket azzal, hogy "cSaK AzÉr MeR nInCs PéNzEm?!?!?!?", aztán a gyakoris horda is cirógatja egy kicsit, hogy "igen Petike, igazad van, szemét mocsok nők!!". Persze, nincs pénze, sem kocsija, sem lakása, de ez még a legkisebb probléma vele.

2020. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
Ha te nő vagy, én unikornis.
2020. jan. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!