Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor lettek ennyire anyagiasa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lettek ennyire anyagiasak a lányok?

Figyelt kérdés

Kiestem a párkeresésből már nagyon rég. Lassan 10 éve.

Akkoriban nem emlékszem, hogy ennyire anyagias lett volna a generációm. (35+ )


Itt a panaszáradatot olvasom, hogy nincs normális nő, mert pénz+lakás+kocsi az elsődleges szempont számukra.


Mi történt? Nőként érdekelne, hogy tényleg ennyire anyagiasak lettek a lányok, vagy csak fel van fújva? Tényleg ilyen nehéz most fiatal férfiként normális lányt/nőt találni?


2020. jan. 25. 10:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

"Mikor lettek ennyire anyagiasak a lányok?"

Akkor amikor az első férfi rivális nagyobb mamutot húzott haza és jobb(biztonságosabb, kényelmesebb, élhetőbb) partinak tűnt.

2020. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%

Itt fel is van fújva.

Nem csak a lányok lettek anyagiasak!

A rendszerváltással kezdődött, lassan.

(Szingli lettél?)

2020. jan. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Mióta nem normális az ország gazdasága és rosszak a jövedelmek. 1968-ban születtem, és jól emlékszem a kamasz koromra, nem voltak anyagiasak a lányok. Miért lettek volna azok, hisz mindenki megélt és volt lakása.
2020. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Noren1989 ***** válasza:
91%

Amit itt olvasol, javarészt a negatív élmények csúcsa, nem reprezens a teljes társadalomra tekintve.


Igazságtartalma természetesen lehet, de, mint tudjuk, általában a szélsőségek ragadnak meg jobban az emberi emlékezetben, semmint az átlagos szituációk.


Egyes lányok nyilván anyagiasak, hisz nem véletlen van teli a puncs.hu is fiatalnál fiatalabb lányokkal, de ez szerintem régen is így volt, kizárólag annyi az eltérés, hogy akkor ismerettségek révén folyt ez a biznisz, most pedig egyszerű hirdetés formájában.


Lehet találni normális nőt, emiatt nem kell aggódni ennyire.

2020. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

#3

Nagyon sokan éltek akkoriban is albérletnek csúfolt lukakban ahol esetleg csak udvari wc és hidegvizes csap, fürdőszoba nélkül volt a jellemző, munkásszállókon ahol család nélkül tengődtél egész héten és még lehetne sorolni, nem jutott saját lakás/ház akkor sem mindenkinek.

2020. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
44%
A férfiak is anyagiasak lettek. Teljesen természetes nekik ha a nő keres, fizessen is ezt, azt, menjen érte kocsival stb. Hol vannak már az igazi férfias férfiak?
2020. jan. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%

Ez itt van felfújva. A most 16-18 évesekről nem tudok nyilatkozni, de 23 évesen nincs egyetlen olyan ismerősöm sem, akit a pénz érdekelne egy pasiban.

Több pedagógus barátnőm is van (aztán tudjuk milyenek a pedagógus bérek), mégsem azt keresik hogy ki fogja őket eltartani.

Részben egyetértek azzal hogy nehéz normális lányt találni, mert sokan már foglaltak. Azonban szerintem sokan nem is jó helyen keresgélnek. Akinek nem büdös a munka, az nem is nagyon akar háztartásbeli lenni, így nem kell eltartani és nem az lesz nekik az elsődleges szempont, hogy milyen kocsival mennek értük randi előtt.

Azt szokták még kiforgatni, ha azt mondja valaki, hogy jó ha van a pasinak félretett pénze. Ha minden elmegy albira-rezsire-kajára, akkor abból nem lesz előrelépés. Persze ez is rendben van bizonyos ideig, de van, aki ebből nem is akar kilépni, mert jól elvan úgy, hogy az egész fizuját elkölti, mert nincs nagyobb célja annál, hogy a jelenben jól éljen.

2020. jan. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok,én sose vártam el ezeket. Inkább a belső értékek a fontosak nekem. Ja és hogy akarjon haladni, fejlődni erkölcsileg. Nem szeretem a felszínes embereket, csak a legújabb telefon Apple, legdrágább kocsi,baz..g az olcsóbb nem visz el ugyanarra a helyre? Izomagy káposztalével. De persze a férfiak is ezt keresik szilikoncsöcs, széthylauronozott bőr, hegyes f..szom műköröm, klippes műf..sz haj gyönyörű... műpics.. tudod ez a trendi. Ez a szép. Mar szépségversenyeken is szét vannak nyomva... Mi ez? Hol a temmrmészetes szépség? Maradjatok természetesek az a szép!!!Az a különleges, lassan már mint valami gyárból kijött fejek.

Amúgy se várnám el mert én mindent megteremtettem magamnak. 31 éves nő

2020. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
77%

7-el egyet tudok érteni!


Nekem összesen annyi igényem van,hogy a férfi legyen önellátó,önálló és a hó végére legyen x Ft-ja amit mindig félre tud tenni. Én mint nő ugyanezt tezem,hogy előrébb tudjunk lépni.

Sajnos sok férfi nem gondolkodik azon,hogy majd jó lenne család is,nem csak a jelenben élni...

és ezzel van itt a legnagyobb probléma. Meg sok férfi olyan manapság,hogy pont ők nézik a nőnek legyen pénze,háza ,hogy véletelnül se kelljen "eltartani" vagyis egy Ft-ot se kelljen ráköltenie.

2020. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
74%
Amikor férfiak árulni kezdték őket kiházasítás címszóval földekért, hozományért, pénzért.
2020. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!