Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok tömött fog kiábrándító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lachesys kérdése:

Sok tömött fog kiábrándító?

Figyelt kérdés

A helyzet az, h gimi ota nem voltam fogorvosnal... most 25 vagyok...elmentem egy fogkoleszedesre, es kiderult, h 4-5 fogamat is tomni kell 😐 foleg a hatso orlok ilyenek. nem valami hatalmas lyuk, de hat szuvas.


nem tul kiabrandito ez? mondjuk mar javitani nem tudok rajta, legalabb azon vagyok, hogy rosszabb ne legyen a helyzet....



2020. jan. 21. 00:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ki fog lámpafénynél a szád hátuljába nézegetni amúgy?
2020. jan. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én most végre megcsináltatom 28 évesen. Én is fogkő eltávolításra és fehérítésre mentem, ott derült ki, hogy vannak kezdődő problémák, és vagy 10 fogamat kell tömni. Mivel tudom, hogy az ápolatlan fogazat a legtöbb nőnél kizáró ok, és az én önbizalmamamt is csökkenti, ezért most fullosan megcsináltatom.
2020. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem valami szimpatikus tulajdonság, de nem lehet vele mit kezdeni. Általában még ennél is igénytelenebbek az emberek.
2020. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hófehérek, de van tömve vagy 9. Mindig mostam a fogaimat. Nincs azzal baj, ha tömött. Inkább az legyen, mint hiányos, rohadt. Mondjuk sosem értettem, hogy nem lehet észrevenni, ha szuvas a fogad, meg xarni a fogorvosra. Első, hogy rohanok, ha egy fél mm szuvat is látok. 32F
2020. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 tömött fogam van, ilyen UVre kötő anyaggal lettek tömve, még én se látom, melyik volt lyukas. Ja, és lány vagyok.
2020. jan. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 BeefEater ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. Az lenne kiábrándító, ha nem foglalkoznál vele.
2020. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 $$$$$ ***** válasza:
100%
Dehogy . Szerintem 100 bol 99,9 ferfit nem erdekel ez😂😂😂
2020. jan. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!