Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok tömött fog kiábrándító?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lachesys kérdése:

Sok tömött fog kiábrándító?

Figyelt kérdés

A helyzet az, h gimi ota nem voltam fogorvosnal... most 25 vagyok...elmentem egy fogkoleszedesre, es kiderult, h 4-5 fogamat is tomni kell 😐 foleg a hatso orlok ilyenek. nem valami hatalmas lyuk, de hat szuvas.


nem tul kiabrandito ez? mondjuk mar javitani nem tudok rajta, legalabb azon vagyok, hogy rosszabb ne legyen a helyzet....



2020. jan. 21. 00:43
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
ja es lany vagyok...ez lemaradz
2020. jan. 21. 00:43
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Az lenne gáz, ha szuvasok lennének a fogaid, és nem mosol fogat...


Nekem is 4-5 tömött fogam van, es nem latszik senmi.

2020. jan. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

Én magamnak már kicsaptam...(fogamat) de neked nem tudom mi lenne a jó magadnak csinálni vagy szakember kellene hozzá mert azt írtad tömni is kell.

Igazából nem fájt jó kellemes érzés volt mikor végre kinn volt.

2020. jan. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
mostam fogat eddig is, bar nem mindig 2x, es volt h 1-1 nap kimaradt:/ de ezutan mar sokkal komolyabban veszem, veszek fogselymet is...
2020. jan. 21. 00:50
 5/17 A kérdező kommentje:
mi? xD nem kell kihuzni egyiket sem, jezus. csak tomni illetve barazdat zarni nemelyiken ennyi...
2020. jan. 21. 00:51
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Tomesd be, es problem solved.
2020. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Haha, nekem szerintem nincs olyan örlőm, ami ne lenne tömve. Ebből kettő gyökérkezelt, abból az egyik (bal hátsó 6-os) múlt héten tört ketté, úgyhogy lassan királynő leszek, koronával. 👑 Éljen a stressz és a gyomorsav, vagy mi... Ez van, ezt kell szeretni. De ezt kevesen tudják rólam, mert a mosolyomon nem látszik semmi.


A "kirakat" dicséretre méltó sok ember szemében, illetve onnantól, hogy magándokihoz mentem és mindent megcsináltattam (a körzeti a problémák felét nem vette észre, tök jó volt úgy visszamászkálni fájó foggal, hogy mindig azt mondta, semmk baja), de azóta nem is érzem kellemetlennek rágás közben sem, szóval még én is elfejtem. Illetve, más esetében sem csinálok ebből ügyet.


A hiányos fogsor, meg az, ami rohad, na az gusztustalan. A többi csak neked nagy ügy.

2020. jan. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem 6-os fogaim és attól hátrébb mind tömöttek vagy hiányoznak. De csak alul, a felsők tökéletesek, ami elég fura.
2020. jan. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem az első tömésem előtt volt brutális szájszagom. 22 évesen 4 tömött fogam van+ 4 bölcsességfogam kihúzva
2020. jan. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem látszik a tömésből, fogszínűvel tömik.:)

De menj el minél több orvoshoz, sokan félrediagnosztizálják.

Meg gyógyulhat is. Van pl. healozone terápia erre. De magától is tud regenerálódni.

Én sokszor úgy találtam, hogy csak fizetővendéget akarnak fogni maguknak.

Nagyon drága budai klinikán is mondták már fogkőre, hogy az lyuk, erre egy másik doki egy mozdulattal lepattintotta.

2020. jan. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!