Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kiábrándító az ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kiábrándító az ha egy fiú tapasztalatlan az ismerkedésben?

Figyelt kérdés

23 vagyok és hiába jövünk be egymasnak az ismerkedben béna vagyok. Nagyon ciki ez lányok?

Gondolom látja rajtam ezt a lány rajtam, de ha annyira össze akarna jönni velem akkor miért nem segít. Mert szerintem ha tényleg megszeretett volna akkor nem az számítana hogy volt e már barátnőm.

Nagyon ciki ez?


2019. dec. 22. 21:15
 1/6 george1113 ***** válasza:
100%
Ha egy lánynak kellessz, mindenhogy kellessz. Ne magadba keresd a hibát
2019. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tapasztalatlan vagy, akkor még ma igyekezz tapasztalatot szerezni és ne várd a sült galambot, hogy a szádba repüljön.
2019. dec. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van :) Hajrá ;)
2019. dec. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem te vagy szerintem tapasztalatlan.

Ha a lany is szeretne ismerkedni, akkor temarol temara ugraltok es megallas nelkul beszelgettek. Igy kisujjbol jon az ismerkedes. De ha szarik bele akkor akarhogy erolkodhetsz nem fog menni.. lehetsz te barmilyen tapasztalt

2019. dec. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 george1113 ***** válasza:
100%
Úgy van ahogy az utólsó mondja. Ha akar téged akkor beszél ő, ha s*arik rád nem erőlteti meg magát. Lehet nem csak veled kavar.
2019. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi ciki. Gyakorolni kell! Az teszi a mestert.
2019. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!